Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Потенциометъра който е на педала на газта втора употреба, продавам за 50 лв имам го наличен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся заден десен външен стоп  audi 80 1993 комби.

Имате ли такъв и на каква цена?

Редактирано от angelov b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора употреба нямам  здрав, имам налични нови оргинални и неоргинални, оргиналния е 122 лв, неоргиналния е 60 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има няколко модела маркучи според това коя помпа и коя рейка се монтира на колата, ако ме насочиш и кой е мотора на колата ще намалиш вариантите за маркуч, здрав маркуч ,оргинален , втора употреба продавам за 80 лв, ако не можеш кой вариант е твоя , най -добре с мострата на място за да не стане грешка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Емо. 

 

Имаш ли броня и въздухозаборници за Ауди А4 седан 1.8Т, произведена 1995година?

 

Освен това, мога ли да сложа носачи и накрайници втора употреба или задължително трябват нови? Ако може да се сложат 2-ра употреба, може ли да кажеш цена, защото ще ми трябват за цялата предница.

 

Може-би ще ми трябва и интеркулер за същия модел, ако може и за него да кажеш нещо, някакво инфо.

 

Мерси предварително, поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Емо. 

 

Имаш ли броня и въздухозаборници за Ауди А4 седан 1.8Т, произведена 1995година?

 

Освен това, мога ли да сложа носачи и накрайници втора употреба или задължително трябват нови? Ако може да се сложат 2-ра употреба, може ли да кажеш цена, защото ще ми трябват за цялата предница.

 

Може-би ще ми трябва и интеркулер за същия модел, ако може и за него да кажеш нещо, някакво инфо.

 

Мерси предварително, поздрави.

броня комплект втора употреба оргинална продавам за 200 лв имам, имам и нови решетки и броня, цената  за нова броня без решетки и нож е 150 лв, страничните  решетки са по 20 лв бр, централната е 25 лв, нож мога да предложа само оргинален, според варианта е от 120 до 150 лв.

Можеш да сложиш каквито искаш части по колата си, само ти можеш да вземеш това решение, имам втора употреба накрайници и носачи, според състоянието долните ги продавам по 30-40 лв бр, горните са по 20-30 лв бр, накрайниците по 10 лв бр, мога да предложа и нови, като комплекта нови носачи започва от 300 лв за най-евтините, които не ти препоръчвам, на сносна цена и добро качество има 2-3 варианти за носачи, като цените са меджу450-550 лв за компект, в комплекта влизат всички носачи + двата външни накрайници.

имам кулер втора употреба го продавам за 100 лв

Поздрави.

Здравейте!

Търся броня за B4 Avant, тъмнозелена или черна.

в момента имам налична само нова на шприц за 150 лв, цената е само за броня , без лаисни и решетки

Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!

Търся мигачи от тези дето са на калниците - ляв и десен. Ауди a6 4f 2005 avant

това ли е мигача 1223158_r.jpg

 

ако е това имам го нов неоргинален за 10 лв бр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполагам ,че питаш за фланеца, който излиза от главата  и подгрява водата която отива за радиаторчето на парното, ако, да имам такъв фланец от а4 АФН, продавам го комплект със свещите за 40 лв, за тях няма гаранция дали работят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи.Имаш ли воден радиятор за AUDI A6 1994-1997 2.0 16V 140 кс. ACE

Здравей имам втора употреба оргинални, цената според състоянието им варира 150 тези които изглеждат по свежи до 100 лв за по зле изглеждащи/уточняваме че са здрави/ имам налични и нови не -оргинални на по 150 лв бр.

Имаш ли подлакътник за а3 96 година и колко пари е ?

в момента нямам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Емо!
Търся температурен датчик за антифриза (този на тройника отдолу при двигател RN), бял, 2 пина, 049919501Е, 120-130С.
Дали ти се намира такъв работещ и евентуално за какви пари го даваш?
Поздрави
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип имам датчици, но няма на какво да ги закача за да пробвам дали работят, обикновено ги продаваме с проба на място, цената е 10 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...