Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

имаш ли преден капак за Б4 ? цвят , цена ? а и един ляв фар цена да дадеш .

преден капак за б4 оригинален светло сив металик-170 лв без решетка 200лв с решетката имам и капак с забележки за 100 лв, ляв фар имам един на бош добър-40 лв :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На задната кора имам едни елипси и в дигнато положение не се задържа сама и пада. Имаш ли кора без каквито и да е отвори? :hilezh:
всички които имам са рязани за съжаление :)

продавам форд мондео 1995, 2,0 винтилов, клима, ел пакет, въздушни възглавници, мултифункционален волан, абс, блокаж на диференциала, нов внос -2600 лв :hilezh:

Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраей!

Да ти намира дясна предна лайстна (долу, черната, дебелата над прага) за А4 Avant, '98, моторче за задната чистачка и здрава дроселова клапа за двигател ADR (както казах '98) и за какви пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраей!

Да ти намира дясна предна лайстна (долу, черната, дебелата над прага) за А4 Avant, '98, моторче за задната чистачка и здрава дроселова клапа за двигател ADR (както казах '98) и за какви пари.

съжалявам колега, засега а4 за части не съм взимал :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Емо, искам да те питам дали имаш за AUDI 80 яйце или още Б3 преден капак, ляв фар-шофьорски, двата мигача и дифузьора на радиатора на който стой перката, а също и кората под двигателя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Емо, искам да те питам дали имаш за AUDI 80 яйце или още Б3 преден капак, ляв фар-шофьорски, двата мигача и дифузьора на радиатора на който стой перката, а също и кората под двигателя?

капак има 120 лв, другото не

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, скъсала ми се е гумата на "ЯБЪЛКАТА" под скоростния лост на АУДИ 80, 1987г. Имаш ли я ?
има -20 лв :hilezh:
Емо, хидравликата за Б3-ката още ли е при теб. Цена?
цялата я дадох миналата седмица-200 лв , в момента имам само отделни части няма да мога да събера комплект нямам шайбите за мотора и казанче за маслото има рейка, помпа ще намеря и маркучи, имам комплект хидравлика от б4 2,0 абт мотор не знам ще ти върши ли работа :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кожен салон за Б4 Авант?

в момента имам салон за б4 седан от новия модел ,но е с кори за механични стъкл, много запазен става и за б3- 300 лв ,но кожен нямам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега кората дето е пред радиатора за 2300 нг ако я имаш я взимам.обади се на 0886409801.николаи.

ако става въпрос за кората която стои пред и над радиатора има я 20 лв :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! Можеш ли да ми намериш 4 джанти оригиналните за b4 avant , с летни гуми , ако има вариант и ценичка да дадеш. Ето снимка :

alloy2.jpg

в другата тема не получих отговор , дано ти да ми отговориш поне :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в другата тема не получих отговор , дано ти да ми отговориш поне :D
ако взема кола с такива джанти може и да има , но засега не са ми изпадали такива джанти , а и не мога да кажа ще има ли и кога , ако случайно намеря ще пиша :hilezh:
кутия за въздушния филтър на Б-3, 2.0-20V- quattro,ценичка ако я имаш?
имам от купе с мотор НМ цената е 80 лв, Галя ме пита за кутията ако те устройва цената по нея ли да я пращам :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емоооо, чест и почитания! :hilezh:

Трябва ми долния капак на ангренажния ремък за моя матор 3A '89.

Че е спукан и стърже в шайбите.

Може на ЛС отговор.

Жоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега.Имаш ли оригиналните железни джанти за АУДИ 80 В3 14".Ако ги имаш кажи цена за четирите,предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега имаш ли ей това електромоторче ,отваря и затваря клапата за чистия въздух,намира се под черната пластмаса пред предното стъкло.за Б 4 1.6 П.И.

post-14245-1211138895_thumb.jpg

post-14245-1211138920_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Трябва ми ляво огледало (цялото) за AUDO 80 B3 88г. цена ако може. Мерси .. :)
колега ,имам само с не оригинални стъкла цената е 20 лв , но гледам си от Бургас искам да предупредя че с куриери не работя
Привет колега.Имаш ли оригиналните железни джанти за АУДИ 80 В3 14".Ако ги имаш кажи цена за четирите,предварително благодаря.
имам някакви в момента давам ги между 10 -20 лв на бр в зависимост от състоянието, ако искаш мини покрай мене ако ти харесат ще се разбереме :)
Здравей колега имаш ли ей това електромоторче ,отваря и затваря клапата за чистия въздух,намира се под черната пластмаса пред предното стъкло.за Б 4 1.6 П.И.
имам само моторчета от климатик на б3 не мога да преценя същите ли са но изпълняват тази функция , цената е 30 лв на моторче :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам само моторчета от климатик на б3 не мога да преценя същите ли са но изпълняват тази функция , цената е 30 лв на моторче

ако не е същото няма да ми върши работа,ако можеш да направиш снимки,за да преценим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам само моторчета от климатик на б3 не мога да преценя същите ли са но изпълняват тази функция , цената е 30 лв на моторче

ако не е същото няма да ми върши работа,ако можеш да направиш снимки,за да преценим

днес го огледах не е такова :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...