Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Колега случайно да ти се намира лайсната под фаровете на Б3-ката, тази металната...

Ако имаш кажи каква цена й търсиш...Можеш и ЛС да ми отговориш...

Мерси предварително :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите искам да сменя моя двигател 1.8 със по мощен въпреки че тоя е много добър и вади много як вървеж, незнам защо. Та ако има някоя 2.0 за продан да казва, но преди това въпрос ще стане ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите искам да сменя моя двигател 1.8 със по мощен въпреки че тоя е много добър и вади много як вървеж, незнам защо. Та ако има някоя 2.0 за продан да казва, но преди това въпрос ще стане ли ?
колко коня е твоя мотор, ако е 90 , може да минеш само с смяна на глава на мотора, на дз разпределителния вал доста повдига мощността, ако смениш цялата глава е още по добре защото клапаните са по големи и пълненето е по добро, имам такава глава в наличност цената комплект с вала е 150 лв, смяната на мотора е по сложно , особено ако искаш 5 цилиндров мотор, имам и такъв но работата по прехвърлянето е много :flipoff:
Колега случайно да ти се намира лайсната под фаровете на Б3-ката, тази металната...Ако имаш кажи каква цена й търсиш...Можеш и ЛС да ми отговориш...Мерси предварително :huh:
имам една, цената е 15 лв :huh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, интересувам се от пепелника под уредите за Audi Coupe 1992-1993 / часта в която стоят фасовете и се изхвърля...останалото го имам /. Очаквам да ми кажеш дали ти е наличен и цена.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, интересувам се от пепелника под уредите за Audi Coupe 1992-1993 / часта в която стоят фасовете и се изхвърля...останалото го имам /. Очаквам да ми кажеш дали ти е наличен и цена.

Благодаря.

имам 10 лв :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

колеги , взимам си 7 дни почивка, ако имате въпроси не знам дали ще мога да отговарям тези дни, че на морето където ще съм не знам ще има ли интренет, пък и няма как да ви пращам частите :respekt:

Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Трябва ми ми електрически регулатор на налягане на горивото за 2000 16V дето е отдясно на дозатора.
колеги , взимам си 7 дни почивка, ако имате въпроси не знам дали ще мога да отговарям тези дни, че на морето където ще съм не знам ще има ли интренет, пък и няма как да ви пращам частите :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Трябва ми ми електрически регулатор на налягане на горивото за 2000 16V дето е отдясно на дозатора.
имам от нг мисля че е същия , но ще може да стане чак след 7-8 дни че ще почивам малко след 4-5 часа ще пътувам към морето :steinigung:
Приятна почивка :hilezh:
благодаря за пожеланията ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся помпа за казанчето на чистачките отпред за б4 с ауточек и амортесъорчета за багажника на б4 авант? :hilezh:
няма
да ти се намира казанче на разширителния съд за Б4
има 20 лв но да предупредя че с куриери не работя :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпреде лайстните на бронята, черните в които се слагат халогените, само че такива за без халогени. Ей тия черните, до номера и от номера нататък. Колко пари?

800px-Audi_80_B4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпреде лайстните на бронята, черните в които се слагат халогените, само че такива за без халогени. Ей тия черните, до номера и от номера нататък. Колко пари?

800px-Audi_80_B4.jpg

трябва да погледна имам ли ги принципно ако ги има ще са по 20 лв на бр :box:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега случайно да ти се намират механизмите(и жилата ) за ел стъклата на предните врати за Audi 80 1.8s 1990г. (B3)

, ако ги имаш какви пари им искаш ? Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да погледна имам ли ги принципно ако ги има ще са по 20 лв на бр :flehan:

Айде погледни моля ти се и ми кажи дали има.

Редактирано от doncheff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега случайно да ти се намират механизмите(и жилата ) за ел стъклата на предните врати за Audi 80 1.8s 1990г. (B3) , ако ги имаш какви пари им искаш ? Благодаря предварително.
има ги 40 лв на машинка с въже :flehan:
Айде погледни моля ти се и ми кажи дали има.
утре вечер ще дам отговор :birthday:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде погледни моля ти се и ми кажи дали има.

нямам колега , до преди малко съм ровил не мога да ги намеря, пробвай в интеркар не би трябвало да са по скъпи от 30 лв на бр, като нови е вярно не са оригинални но вършат работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам колега , до преди малко съм ровил не мога да ги намеря, пробвай в интеркар не би трябвало да са по скъпи от 30 лв на бр, като нови е вярно не са оригинални но вършат работа

Ходих да гледам за нови, 38.80лв. за брой. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

продавам фолксваген голф 3 , 1,6 101 к/с, клима и ел пакет,хидравлика, сив металик, 1995 г, нов внос от Италия, прилично състояние цена 3500 лв :hilezh:

рено меган 2005 г, с метанов инжекцион, всички екстри без кожа , лети джанти, комби, катастрофирал отпред цена 7500 лв

Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...