Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Здрасти,

Имаш ли стандартни пружини за А4 Б5 (1.9ТДИ, седан, без куатро, 97)? Интересува ме цената, а ако има вариант и за цветната маркировка по тях, ще съм много благодарен :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!

Имаш ли долните гумени лайсни за предните две врати на А6 95г?

в момента нямам здрави

Здрасти,

Имаш ли стандартни пружини за А4 Б5 (1.9ТДИ, седан, без куатро, 97)? Интересува ме цената, а ако има вариант и за цветната маркировка по тях, ще съм много благодарен :hilezh:

имам само от бензинови :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,имаш ли рамо за чистачка ляво(пред шофьора) за А6 авант 95година и цена ако имаш.

има цената е 15 лв , същата е като на ауди 100 ц4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, трябва ми компресор за централно за Б4 Авант 94-a - прилагам снимки, за да видиш какви са ми кабелите и буксите:

http://prikachi.com/files/1089373I.jpg

http://prikachi.com/files/1089374F.jpg

Редактирано от К.С.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо- трябват ми 5 или 6 винтчета от огледало на 100- ца (комплекта винтчета, които държат корпуса към основата).

Имаш ли строшени огледала, за да ги събера винтчетата. :wall:

П.С. с кожуха на парното се орпавихме, добре, че Ваското 1 го бива в ръцете и има скулпторски умения :flipoff::flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо- трябват ми 5 или 6 винтчета от огледало на 100- ца (комплекта винтчета, които държат корпуса към основата).

Имаш ли строшени огледала, за да ги събера винтчетата. :bia:

П.С. с кожуха на парното се орпавихме, добре, че Ваското 1 го бива в ръцете и има скулпторски умения :hilezh::hilezh:

ще ти намеря винтчета :)

колега,търся таблото с уредите за Б4 1.9 TDI Авант 93та година,да има обортомер,моето няма :)

нямам :(

нова 100 ц4 аце за части , колата е авант, климатроник, ел пакет, халогени 1993 година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам цената е 60 лв :steinigung:

Чак сега видях, че не пращаш с куриер - ами засега нямам път натам, ако реша, ще те питам пак дали е останало..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Емо. Търся преден ляв мигач и заден външен ляв стоп за Б4 комби. Дали имаш и каква цена. А също и предна броня евентуално.

Редактирано от Baldegar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да имаш салонче за А4 и 6-степена скоростна кутия пак за А4?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 степенна кутия за а4 нямам, имам няколко салона на които цената в зависимост от състоянието и модела е 250-400 лв :rolleyes:

Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ти намеря винтчета :D

:dance:

Винтчетата на моето огледало се намериха, но не пречи да мина при първа възможност да разгледам какви попълнения имаш :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и с лупа :steinigung: ама десен

и да има на 90 ка фарове с лупа то са много редки, досега съм виждал едни единствени, нямам такива, имам от новия модел фарове които се слагат на купе и б4 след 92 година но от тях нямам с лупи имам стандартни, но те не стават без преработки на 90 ките <_<

Някой да има случайно халогени за 90-ка?

имам, в момента само десни :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...