Jump to content

Проблем с Климатроника


victordhrobo

Recommended Posts

Здравейте,

Имам странен проблем,който се изразява в следното:

на "ECON"

темп: HI

сила на вентилатора 1/3 от скалата.

при завой на ляво в купето влиза страшно топъл въздух а при завой на дясно леден...(при по-резки завой)

Имате ли идея от какво е това? :S

и как да го оправя?

Благодаря Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откачила се е някоя клапа от приводния механизъм (централната вероятно) и при по-рязък завой ту се отваря ту не, друго незнам какво може да е :) Това е като Студио "Х" за напреднали (за тези които го помнят :hilezh: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откачила се е някоя клапа от приводния механизъм (централната вероятно) и при по-рязък завой ту се отваря ту не, друго незнам какво може да е :bia: Това е като Студио "Х" за напреднали (за тези които го помнят :nixweiss: )

Точно температурната клапа е откачена,или е счупено рамото и и си се мандахерца :bia:

Разглабяне муй майката,теми тука бол по въпроса.

...помним го,как да не...,на края на 1-ва програма(или 2-ра беше май :stupid: )

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По пвтора :nixweiss:

По темата: и аз имам същият проблем, само че при мен при десен завой дори духа по-силно. Сякаш вентилаторите духат по яко :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По пвтора :bia:

По темата: и аз имам същият проблем, само че при мен при десен завой дори духа по-силно. Сякаш вентилаторите духат по яко :gut:

Нищо ново под слънцето. И при мен не помня на кои завой влиза студ седно съм свалил прозореца.

Ауди явно не си оправят бакийте много жалко.

Затова на мен ще ми е последното Ауди в живота.

То стана като Лада се да си правя нещо верно дребно ама го има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ти кажа колега, старата кола е като котка в чувал. Бъркаш и взимаш. Незнам кога си я взел, но ако е скоро е нормално да дадеш 500-1000лв докато я направиш като хората. Не си мисли, че с другите марки е по-различно. Поне този проблем не е нищо сложно за оправяне. Не искам да хваля марката, но вече карам второ Ауди за период от около 12 години и мога да кажа само едно - никога не ме е оставяла на път и не ме е подвеждала. Този мит за стара кола и много запазена, дето казват търговците "качваш се и караш" - го няма никъде :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май се оказва масов проблем това. То,че ще играе камък 10-ка е ясно :bia: но поне да знаех къде да ровя,че като си свалях таблото и отдолу си е ......... мхм... :gut:

Редактирано от victordhrobo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ти кажа колега, старата кола е като котка в чувал. Бъркаш и взимаш. Незнам кога си я взел, но ако е скоро е нормално да дадеш 500-1000лв докато я направиш като хората. Не си мисли, че с другите марки е по-различно. Поне този проблем не е нищо сложно за оправяне. Не искам да хваля марката, но вече карам второ Ауди за период от около 12 години и мога да кажа само едно - никога не ме е оставяла на път и не ме е подвеждала. Този мит за стара кола и много запазена, дето казват търговците "качваш се и караш" - го няма никъде :hilezh:

Колега абсолютно си прав.

Но когато проблем от 93 не се е оправил до 99 смятам че тук вина има марката.

От скоро съм с колата няма и месец на около 350км с нея.Първоначално смятах че съм се понабутал но с по задълбочено ровене тук разбрах че не е така за съжаление.Точно мойте проблеми ги има и в всички други Аудита кът мойто ама съвсем същите.Тук проблема отново опира до марката.

Казах за съжаление защото аз си купих клата която страшно много ми харесва.Това е рядък шанс в бг да си купиш кола дето те кефи.Не защото е непосилна за много хора напротив а защото рядко хора ги кефят по евтини коли и им носят такъв кеф както тя на мен.

Пример нова А6 и нова C4 аз избирам ц4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"май се оказва масов проблем това. То,че ще играе камък 10-ка е ясно biggrin.gif но поне да знаех къде да ровя,че като си свалях таблото и отдолу си е ......... мхм... smile.gif"

Колега Bobsen, tова е отвън - не е в таблото :hilezh: за щастие. Клапата се намира под кората пред предното стъкло. Има цяла тема със снимки.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо как ще се почувствате когато вози бащави за пръв път и завивап и духа студ.И пита какво пусна аз казвам ами така си е.

А той карам Волга от 20г и още не духа на завой браво сине караш "страшна" кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще му кажеш "Тате това е екстра" :hilezh: и после като я оправиш пак ще го возиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо как ще се почувствате когато вози бащави за пръв път и завивап и духа студ.И пита какво пусна аз казвам ами така си е.

А той карам Волга от 20г и още не духа на завой браво сине караш "страшна" кола.

ако и за това те гъбарка баща ти.......,сменяй го :hilezh: !Не те е възпитал както требе :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако и за това те гъбарка баща ти.......,сменяй го :) !Не те е възпитал както требе :hilezh:

ХАХААХА абе майтапи ме ама и на него му е криво все пак има участие.

Ами как треаше да ме възпита?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че не е кой знае какъв проблем да се оправи. Тук във форума има хора, които професионално се занимават климатици и такива неща. Предполагам, че не им е първи случай и ще знаят как да се оправи най-лесно. Питай колегата SUMISTA има много добри отзиви във форума за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...