Jump to content

малко помощ


unminko

Recommended Posts

имам проблем със стъпковото моторче на audi 80 b3 2000 16v 6A.Откаэва да се сработи с компютъра след като се натовари двг т.е потеглям 1-2 освобождавам от скорост и то вече неработи гасне и така паля и пак същата история.Молбата ми е ако има доброжелателни колеги със същият двигател които искат да

помогнат да пишат.Съвети за майстори вав Варна също са от помощ

post-11917-1202062822_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти гасне в движение не от него.

А проверката е много лесна.

Вземаш едно такова моторче което сигурно работи (от приятел или морга) и пробваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за проверката си прав че така ще стане но от моргата ми казаха 70 лв за да го пробвам и да си го купя пак толкова а моито не е отказало напълно за да съм сигорен че то е проблема.Но в движение не гасне само като освободя от скорост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не е моторчето, а датчика на дроселовата клапа да не затваря и да не дава сигнал на ЕКУ-то, че си на ниски. Като движиш жилото на ръка и го пускаш трябва да се чува цъкане всеки път като се върне дроселовата клапа. Иначе самото моторче може да се провери само с друго за съжаление :hilezh: . Закачи я на VAG-COM да видиш какви грешки дава. Лошото е, че двигателя може да гасне от сума работи, не само от мотрчето за ниските.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да си купиш друго пробвай твоето да го почистиш като го накиснеш няколко часа в ацетон(разредител),моето така се оправи.....за малко :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...