Jump to content

Ръчен часовник АУДИ


Rossini

Recommended Posts

значи в сайта на e-bay има стоки които можеш да ги купиш веднага или да наддаваш за тях -сега ще погледна линка ти

Абе на мене ми се видя, като търг това, с наддаване?!?Или бъркам?
линка изчезна ???напиши ми го или ми го прати на лс
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ами ако искаш няма проблем-трябва само да го набарам с най-малка цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега какво дразниш ли ни? марш да поръчаш 10-тина бройки да ти ги изкупим по 30 лв бройката :wall:

Подкрепям и се включвам. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако искаш няма проблем-трябва само да го набарам с най-малка цена
може би ще излезе някъде към 70 -80 лева с доставката
Подкрепям и се включвам. :bia:
значи от моят линк/същите часовници / съм поръчал 3 бройки -утре ще кажа колко струват- и ше се разберем
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз пък взех че се сетих: А дали ще ми стане на нежната кунка тоз чЪсовник? :bia:

Имат ли възможност за коригиране на дължината на каишката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен определено ми харесва на Баджо избора :flehan:

Като гледам не е единична бройка (определено :bia: ) така че колега, ако ще взимаш от него и имаш възможност да поръчаш още един, кажи колко ще излезе и направо давай IBAN-на на ЛС :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен определено ми харесва на Баджо избора :) Като гледам не е единична бройка (определено :respekt: ) така че колега, ако ще взимаш от него и имаш възможност да поръчаш още един, кажи колко ще излезе и направо давай IBAN-на на ЛС :)
ок от софия ли си ?Часовниците , които съм поръчал идват за 20 лева бройката-който иска да казва! Редактирано от Rossini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок от софия ли си ?Часовниците , които съм поръчал идват за 20 лева бройката-който иска да казва!

Един за мене аплювам си го вднаг казвай къде да те видя и да ти го плащам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен определено ми харесва на Баджо избора :)

Като гледам не е единична бройка (определено :respekt: ) така че колега, ако ще взимаш от него и имаш възможност да поръчаш още един, кажи колко ще излезе и направо давай IBAN-на на ЛС :)

На вниманието на BADJO и Hulky - за сега ги има само с наддаване пичове-ако искате да изчакаме малко за да не се стигне до някаква много голяма сума -първоначалната сума е 24.99 $- доставката е фиксирана поне на този продавач -35$

аз трябва да наддавам над 24.99 , но със сигурност и след мен ще наддават- предлагам ви като изпадне подходяща оферта да ви информирам- ок?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един за мене аплювам си го вднаг казвай къде да те видя и да ти го плащам

ок дай ми телефон ако искаш и на лс -като дойдат ти се обаждам ок?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rossini, първо още веднъж :) за реализацията :hilezh:

Да, от София съм. Няма проблем да изчакам, а до тогава, ако остане някоя бройка от другите, мога да я взема (ни мое Сумиста да има, а аз да нямам :bia: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вниманието на BADJO и Hulky - за сега ги има само с наддаване пичове-ако искате да изчакаме малко за да не се стигне до някаква много голяма сума -първоначалната сума е 24.99 $- доставката е фиксирана поне на този продавач -35$

аз трябва да наддавам над 24.99 , но със сигурност и след мен ще наддават- предлагам ви като изпадне подходяща оферта да ви информирам- ок?

И аз се присъединявам към тази поръчка значи станаха 3бр /от софия съм/ само да кажете колко ще му стане краината цена /става въпрос за този с кожената каишка/ :hilezh:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...52BSI%26otn%3D4

Редактирано от dd81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм закачаш се нещо ми се струва ще я видиме ние тая работа :respekt:

От закачки язе не разбирам :flehan: Ама иначе си прав - fun is nothing without power :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към тази поръчка значи станаха 3бр /от софия съм/ само да кажете колко ще му стане краината цена /става въпрос за този с кожената каишка/ :flipoff:http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...52BSI%26otn%3D4
този е с наддаване- колко си готов да заложиш като максимум?
И аз този с кожената каишка си харесах. Как да се разберем?А на първия много ми харесва верижката :hilezh:
с наддаване са и двата ако искаш д а наддаваш сядаш до мен пред компа и наддаваме :hilezh:колко си готов да заложиш като максимум?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече 3 часовника са на път- който иска да си резервира да казва!

Ако е останала не резервирана бройка-отнасям един

само звънни къде да се видим

0888518426;0888623422Крум

п.с. Евала за инициативата !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е останала не резервирана бройка-отнасям един

само звънни къде да се видим

0888518426;0888623422Крум

п.с. Евала за инициативата !!!

Вече са резервирани първите 3 и съм обещал , но веднага мога да поръчам още само трябва да видя колко кинти имам в картата - ок?със сигърност ли искаш/става въпрос от моите линкове които съм посочил -1 стр. да не стане грешка :flipoff: защото другите са по скъпи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този е с наддаване- колко си готов да заложиш като максимум?с наддаване са и двата ако искаш д а наддаваш сядаш до мен пред компа и наддаваме :flipoff:колко си готов да заложиш като максимум?

А какво става след края на търга не се ли обявява някаква цена на която може да се купи веднага без наддаване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите колеги които ще получат часовник са:

Sumista

Hulky

Light

Имам грижата да се свържа с тях в момента когато пристигнат часовниците !За улеснение на другите колеги-избирайте си неща без наддаване/Buy it now/ ! С наддаване трябва да се следи стоката , кога изтича срока на продажба и т.н. и трябва да наддавате ,ако някой даде повече , за да я спечелите

А какво става след края на търга не се ли обявява някаква цена на която може да се купи веднага без наддаване?
Печели го този който е наддал повече, ако никой не е наддал мисля че се продава веднага на първоначалната сума от продавача Редактирано от Rossini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при поръчка на повече броики има ли вероятност за % отстъпка? Идеята ми е че ако ги поръчаме заедно с др момчета на който им харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...