Jump to content

audi 80 1.6E Avant 94g.


Recommended Posts

здр. решил сум да си купувам audi 80 (B4) 1.6E Avant 94g. екстри: климатик, ел. стъкла(само предните), ел. огледала, серво, централно, АГУ. за 3500лв. съвети ? колко ще ми гори на гас и колко на бензин ? скъпа ли му е подръшката ? какво да гледам при покупката ? какво най-често им се разваля ? нещо за двигателя да ми кажете защото аз мисля че е слаб за комби и плус-тва с климатик който ще го товари допълнително. Искам да му сложа метан за пулен инжекцион колко ще ми струва и куде в Пазарджик могат да го монтират. :)

благодаря на отзовалите се !!! :)

Редактирано от NaKo85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си падаш по екстремното каране този двигател е идеален що се отнася до поддръжка икономичност и безпроблемност. Като цяло колата е чудесна и не мисля че за тези пари можеш да намериш по-добра алтернатива от овтомобилите втора ръка!

Редактирано от slav4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за пълен метанов инжекцион ще дадеш толкова колкото си обявил колата за тая цена много много ми намирисва че тая кола е меко казано барака ако не разбираш вземи някой с теб който разбира и задалжително на диагностика аз ако бях на теб дори не бих я погледнал тази кола на тази цена но ако намериш читава и не си състезател вземай няма да съжаляваш страхотна колица здрава возия всичко.успех дано съм помогнал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 3 500 не бих я взел. За 4 500 бих помислил B)

Щом е имала газова й виж дебитомера - може да е припуквал.

Иначе извънградско - под 7 спокойно, Софийско - над 13 без проблем. На бенз.

Двигателя не е толкова слаб (макар че е до стил на каране), но трябва да мине 3000 оборота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдейки по цената, няма да е много добра... непременно мини през сервиз за пълна диагностика (и на купето за евентуални удари). Повече от месец търсих В4 комби за приятел и единственото което ми хареса струваше 5300лв. и НЯМАШЕ никакъв коментар по цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за пълен метанов инжекцион ще дадеш толкова колкото си обявил колата за тая цена много много ми намирисва че тая кола е меко казано барака ако не разбираш вземи някой с теб който разбира и задалжително на диагностика аз ако бях на теб дори не бих я погледнал тази кола на тази цена но ако намериш читава и не си състезател вземай няма да съжаляваш страхотна колица здрава возия всичко.успех дано съм помогнал

[/quot

Цени на автометановите уредби

многоточков

инжекцион

/ метални

колектори / метанова уредба

пълен комплект

цена 270 - 280lv.

бутилки

20 - 90 л.

цена 220 - 1300lv.

октан коректор

/ по желание

на клиента / 90 - 120lv.

монтаж

цена 150lv.

Цените са в лева без ДДС

http://www.al-co.bg/methane_inst.php?lang=bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съмнява ме за тия пари да е читава :hilezh:

Ако я купуваш от човек, който се занимава с коли и знае перфектно колко вървят като цена знай, че тая кола не е за теб <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...