Jump to content

филтър за купето


netizen

Recommended Posts

Дали имам такова нещо? Колата е с климатик, не е климатроник.

И аз се чуда същото (климатроник съм).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам, а и доста други колеги с 100/С4 и климатроник нямат (имаше цяла тема за този филтър). Предполагам, че ако има на този модел ще е рядкост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами при мен го има,голям е колкото два малки :D .Съвсем скоро го смених,купих си от Кокича един и се потрудих да го сменя сам.Старият беше в окаяно състояние,с климатроник съм

Редактирано от kinjal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами при мен го има,голям е колкото два малки :D .Съвсем скоро го смених,купих си от Кокича един и се потрудих да го сменя сам.Старият беше в окаяно състояние,с климатроник съм

Колега къде се намира при теб за да проверя дали имам подобно нешо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е под пластмасата пред стъклото отдясно. Като ми го сменяха се хилиха мастерчетата че от как е произведена не бил пипан. С климатроник е кочинка.

Редактирано от blacky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз такова нещо:

fsalon5.jpg

нямам - по друг начин просто изглеждат нещата... може да го снимам следобед да покажа, но се вижда направо питата на климатика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги няма смисъл да разглобявате.Включете си парното натиснете бутона за рециркулация,след това си отворете жабката и с фенерче в ръка ако ви е тъмно се наведете под жабката и разгледайте хубаво.Трябва да видите клапата,а тя е достатъчно отворена за да видите дали след нея има филтър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги няма смисъл да разглобявате.Включете си парното натиснете бутона за рециркулация,след това си отворете жабката и с фенерче в ръка ако ви е тъмно се наведете под жабката и разгледайте хубаво.Трябва да видите клапата,а тя е достатъчно отворена за да видите дали след нея има филтър.

Това е верно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...