Jump to content

Говорители на С4


kinjal

Recommended Posts

Предполагам че говорителите във вратите на аудито са заводските ,да си търся същия втора употреба или да сменям и четирите?Някой сменял ли си ги е и какви е сложил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абсолютно си прав- аз на А4-та го установих това,след като откъртих решетката на високоговорителя... добре ,че каноконлита е вълшебен <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За задните се влиза във багажника и се развиват винтове от долу на говорителя. Става въпрос ако си седан и за кората на задното стъкло. А на вратите има отдолу един винт на самата решетка. Поне така си спомням.

Редактирано от LiuboG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че говорителите във вратите на аудито са заводските ,да си търся същия втора употреба или да сменям и четирите?Някой сменял ли си ги е и какви е сложил?

Много зависи какво качество изкаш да постигнеш ако изкаш същото си търси оригинални ако не ще свалиш оригиналните и на по рамера ще търсим варианти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 седмици пуснах същата тема и стигнахме до извода,че се сваля цялата кора,само че ако някои може да сподели реда по които се сваля кората за да не потроша нещо <_<:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предните са нокиа, задните не си спомням. Свалят се лесно след като се свали кората. Проблема е че са едно с решетките и ако подменяш с други трябва и други решетки...

Кората се сваля лесно...отваряш дръжката(разделя се на 2) и отвиваш 2 болчета; от страни на врата има по едно също те се виждат; откачаш дръжката за отваряне и след това плъзгаш цялата кора нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предните се свалят без да сваляш кората но само басчето за пищялката трябва да я свалиш.имам две басчета идеални оригинални на нокиа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами свалям мрежата на говорителя, развивам болтовете и готово - 13см говорител ми остава в ръката :hilezh: ... Освен предишния собственик да е правил някакви интервенции ... знам ли. Не е при мен колата да я снимам (баят й в Юнитрейд) ... като я взема ще сложа снимки :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен решетката е едно цяло с говорителя. Оригиналната си е и няма как да стане без сваляне на кората. Може да има и няколко варианта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги забравих да попитам като свалям корите на задните врати има ли някакви по-особени места които са по специфични за сваляне че да не зема да прецакам нещо :eusa_boohoo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз горе-долу описах по-горе. Ако не ти е станало ясно пиши. Най-важното е че кората се плъзга нагоре за да излезе. Не се дърпа напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това което обясни е напълно ясно но ме интересува ето тази 4аст на снимката след като отвия болтовете как се сваля защото доколкото видях откъм стъклото маи е захапана с лъскавата лаисна...........или тя се вдига заедно с кората

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На авант и на седан задните говорители еднакви ли са?

Не са еднакви, на седан са на кората, а на авант са във задните врати, не знам дали няма и някъде из багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...