Jump to content

леко тъп въпрос(за табло а4)


patient

Recommended Posts

Колеги шъ мъ прощавате за тоя въпрос ама ме тормози от известно време , та защо в прозорчетата оградени с червено никогаш не се е явявало нищо?!?!?А и имали начин да се появят тея данни дето им е там местото?? А4-97г. е палавницата.

b5d170729863337c.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно е за термоетъра,другота е да ти показва на коя скорост си (за автомат) При теб просто ги няма тия екстри .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно е за термоетъра,другота е да ти показва на коя скорост си (за автомат) При теб просто ги няма тия екстри .

Тенкю бате, ама ми се струва тъпо да имам датчик за темп. , да го извежда на климатроника а да не го показва на таблото!?!?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Има начин да си извадиш на таблото температурата. Просто, ако не бъркам се слага един допълнителен датчик и си готов. Поне при мен е така и си работи супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a display от къде...защото на снимката ясно се вижда,че няма :runningdog: как така ще мине с един датчик ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a display от къде...защото на снимката ясно се вижда,че няма :respekt: как така ще мине с един датчик ?

Излиза на празното място,което е очертано с червено на долния ред. Ако искаш мога д аснимам моето табло и да ти го покажа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Колега успя ли да добавиш тази екстра, да ти показва темпрературата на таблото или не си се занимавал?

Възможно ли е да се добави и някои правил ли го е?

Редактирано от georgivelkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема искам да попитам тук. Аз съцм с А4 от 1999 но външната температура първо ми я показваше в целзий и след това изведнъж започна в фаренхайт. Как да го наглася в целзий да ми я показва отново? Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Температурата на таблото е една екстра която и на мен много ми липсва. Има ли начин наистина да се добави на таблото (без много мъки). И да ви попитам на климатроника къде ви показва същата температура? Защото не съм забелязал там да има такава информация...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема е интересна, На мен ми се наложи да сменям таблото, защото старото беше разбазикано! Това с което съм сега си работи, като го слагах забелязах че там на двата реда имам платчици и места за букси, дори търсих кабел да не е останал някъде- Може ли да се направи тази функция да работи, би било якоо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си жив и здрав колега, че имаш таково табло, но тук въпроса(болката) е друг!

Ако някои колега го е правил тази ъпгрейд(поставяне на датчик или смяна на цялото табло), моля да сподели опит!

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 years later...

за градусите се задържат бутона за вътрешния кръг и бутона за обдухване на дтъклото,  от +и- отиваш на 55та позиция,  активираш я с бутона за вътрешния кръг.  Дано да съм бил полезен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...