Jump to content

Recommended Posts

пичове да не отварям нова тема и аз ще питам тук...имам 2 летни BridgeStone Turanza ER 30 205/55 R16 94V XL PZ...обаче ми идват малко скъпи да си взема още 2 същите...има ли някакъв проблем да си взема 2 нови пак BridgeStone Turanza ER 30, но 91V UZ ? 10х

няма проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много се чудя за мойто А4 куатро ... спрял съм се на Michelin Primacy HP 205/55R16 250лв парчето. Предлагат ми също и Kleber на 180лв. ... Някой ако може да ми предложи по-добро на тези пари горе/долу (180-250) ще се радвам да го видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много се чудя за мойто А4 куатро ... спрял съм се на Michelin Primacy HP 205/55R16 250лв парчето. Предлагат ми също и Kleber на 180лв. ... Някой ако може да ми предложи по-добро на тези пари горе/долу (180-250) ще се радвам да го видя.

пич-вчера ми предложиха Michelin....не си спомням модела точно ....215/65/15....карани са няколко километра за по 150 лв при цена 280....но на мен сега не ми трябват.....пиши ако имаш интерес да те свържа с човека...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря все пак но искам от магазин да си ги взема и нови...да не ми се появи някой балон и т.н. после да се чудя какво да ги правя и на кои да правя рекламация. Всичко се случва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря все пак но искам от магазин да си ги взема и нови...да не ми се появи някой балон и т.н. после да се чудя какво да ги правя и на кои да правя рекламация. Всичко се случва.

Ами клебера са много хубави гуми, по технология на мишелин.

Фулда карам с КАРАТ ПРОГРЕСО, нямам забележки за сега. Добре се държат и на мокро и на сухо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-качествените гуми от летните модели са Dunlop Sport Fastresponse, Continental Premium Contact 2 i Bridgestone Touranza ER300, Pirelli P7. Цените им не са ниски, но за тези пари получавате най-доброто на пазара. Лично аз тази година заложих на 4 бр. Continental Premium Contact 2 с размер 205/60/15.Държа да отбележа, че след задълбочено проучване на цените на гореизброените модели гуми колегата от форума KOKO 100 C4 даде най-ниската цена за Dunlop Sport Fastresponse. В крайна сметка взех Continental, зашото Коко очакваше доставка, а аз бързах точно тогава.

В момента съм с такива Dunlop Sport Fastresponse, много съм доволен,няма дъжд, няма сухо, колата не мърда!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги кво да ви кажа сега карам с KUMHO ECSTA KH11 91W и съм много доволен, обаче са се изтъркали, но пак се държат добре на всякаква настилка. и ми се иска да взема нещо друго защото не мога да намеря същите иначе досега да съм си решил проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече си взех Michelin Pilot Primacy На външно изглеждат доста добре като грайфер, а и като ги пипам са доста меки такива едвали ще изкарат повече от 2 сезона .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз нали се чудех коя е ултра, мега, най-хай перфромънс серия на дънлоп за справки..

та се спрях на ето това...

post-43-1207929642_thumb.jpg

Да ви кажа, имам "някакъв" опит с части и гуми.. ама за първи път виждам така опакована гума :flipoff:

съседната е какво всъщност е под опаковката.. първото впечатление е много добро, каучука на пипане е невероятно мек и май е доста "лепкав".. но тез дни ще ги турим на джанти и ще видим как ще се представят :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така.. неразбрах последно кое е по-екстреам/мега/ултра/хипер спорт пърформанс гума на Дънлоп, ама от таз "Диреца" съм СУПЕР! доволен за сега.. уникално поведение на сухо и мокро.. просто и казваш на колата да завива и тя завива - не ходи към диреците ;).. абе не че със ес.драйв на йокохама не завиваше, ама дънлоп-а наистина се държи страхотно! а и също така е малко по-тиха от йокохамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

досега не чух негативни отзиви за DUNLOP май натам клонят везните :bia:

Ами зависи от парите.

Предполагам това е най - скъпия Dunlop, и не случайно е правен в Япония.

Иначе, както бях казал в другата тема отличен вариант за малко пари са TOYO Proxes T1R

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе, както бях казал в другата тема отличен вариант за малко пари са TOYO Proxes T1R

колега и колко пари са на размер 205/55/16

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и колко пари са на размер 205/55/16

16'' към 190лв.

15'' към 140лв.

Ако търсиш 16'' за към 150, май само KUMHO има. :blink: Или варианта малко отгоре за Dunlop Sportmaxx W 205/55/16 от KOKO 100 C4.

Редактирано от exstasy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...