Jump to content

ауди А4 2003


EMcHoOoO

Recommended Posts

Здравеите искам да попитам ако може някои да ми помогне колата ми изкарва бял пушак през ауспуха и няма мошност?някои знае ли нещо по тоя вупрос?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ми е светнала но нямам грам масло на пръчката

Е сега вече трябва да се притесняваш .... ама за да ти пуше бяло как ти е антифриза ... губи ли се ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сега вече трябва да се притесняваш .... ама за да ти пуше бяло как ти е антифриза ... губи ли се ????
не антифрис си има не се губи но масло няма знаеш ли от какво може да еначи аз съм от испаниа и се прибирах от мадрид и на път ме остави нямаше мошност и аз след 5 км сум спрял някаде и бял пушак и имаше масло и доиде паяка дигна ме и отидох пред сервиза на ауди оставих я и след 2 дни отидох да я вкарам защото беше събота и не работеше преди да я вкарам погледнах нямаше грам масло а и теч няма ????
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не антифрис си има не се губи но масло няма знаеш ли от какво може да е

При запален двигател отвий капачката на преливника на антифриза и като подаваш газ, ако бълбука вътре течността, значи имаш проблем. Това обаче трябва да е в комбинация с изчезване на парното и загуба на антифриз. Дори и да не е голямата беля, все пак белият пушек не е на добре. Най-добре тичкай на сервиз, но при познати и доверени хора! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама колега аз съм в испаниа и няма познати ама в ауди сум я оставил ама те не я отвариат щото тук е малко по сложно а вазможно ли е да е турбо защото някои казват че може да е тва??колата е ауди А4 2003 година 1.9 тди 131 коня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я карай, като смениш турбината да ти изчистят кулера, виж и катализатора, след това няколко дни ще ти мирише на изгоряло масло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерсии много колега аз не я карам сега но ме притесняваше това масло каде отиде

Както каза колегата маслото ти е в кулера и по ауспусите. Добре е и да я закачиш на VAG-COM-a да ти погледнат и дюзите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега виж на ЛС съм ти писал

приятелю интеркулера ти се намира или под калниците отпред под решетките с халогенити или пред водния радиатор най лесно ще разбереш като проследиш маркуча от смукателния колектора назад към турбото някъде по средата на въздушния поток има радиатор с малко по голама дебелина това е то кулера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да си останал без масло си има причина, вероятно същата, която поражда и пушека отзад, а именно скапана турбина. Случва се, какво да се прави. На мен в Германия ми искаха 1200 за турбото и 200 за монтаж в Ауди/Фолксваген централен сервиз. В БГ може и под 1000лв да излезне тази интервенция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да си останал без масло си има причина, вероятно същата, която поражда и пушека отзад, а именно скапана турбина. Случва се, какво да се прави. На мен в Германия ми искаха 1200 за турбото и 200 за монтаж в Ауди/Фолксваген централен сервиз. В БГ може и под 1000лв да излезне тази интервенция.

[/quot

ем колега ама аз съм в испаниа и тука ми искат много повече........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...