Jump to content

капе от ауспуха и крива джанта


stef_nikolaev

Recommended Posts

Привет, един колега с а4 който е скаран с компютрите (и не ходи по форуми) има следните проблеми:

1. Като запали колата в края на работния ден и докато потегли прави локва под ауспуха. След като поработи колата казва, че спират течовете.

Въпроса ми е дали може свещите да са му кофти и да не изгаря както трябва горивото ?

2. Като ме возеше да ми покаже как е куатрото с 60-70км/ч задра в бордюр левите гуми. Чу се силен удар. Като слязохме и видяхме надрани периферийте на летите джанти.

Понеделник ще ходи на баланс, но странното е като кара бавно се чува леко метално стържене. Явно не е изкривил само джанта, какво още може да е ?

Сори за аматьорските въпроси :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За т.1 споко това е от конденза в генерацията - да не се притеснява.

За другите точки друг колега да отговаря.

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2. Като ме возеше да ми покаже как е куатрото с 60-70км/ч задра в бордюр левите гуми. Чу се силен удар. Като слязохме и видяхме надрани периферийте на летите джанти.

Задра ЛЕВИТЕ гуми в бордюр ? Аз не бих се качил да ме вози твоя приятел...Щом има стържене пораженията не са само в джантите.като отиде на реглаж ще си му кажат диагнозата, сега и да гадаем, няма файда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задра ЛЕВИТЕ гуми в бордюр ? Аз не бих се качил да ме вози твоя приятел...Щом има стържене пораженията не са само в джантите.като отиде на реглаж ще си му кажат диагнозата, сега и да гадаем, няма файда.

Да, това е ясно. Само да уточня, sweep имам предвид не че мина през бордюра, а просто караше близо до него и се жулна в него странично, така че по окачването няма нищо, само надрани лети джанти и незнам от страничен удар в джантата какво може още да пострада, главина, дискове, полуоска, просто ми беше любопитно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това е ясно. Само да уточня, sweep имам предвид не че мина през бордюра, а просто караше близо до него и се жулна в него странично, така че по окачването няма нищо, само надрани лети джанти и незнам от страничен удар в джантата какво може още да пострада, главина, дискове, полуоска, просто ми беше любопитно...

Да бе, точно това е плашещото, че до толкова неможе да си прецени габаритите на колата и то от лявата страна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, точно това е плашещото, че до толкова неможе да си прецени габаритите на колата и то от лявата страна...

Човека отишъл на майстор, огледали внимателно и казали, че стърженето е или от карето или от лагера, поне 200лв щяло да струва, сега си е записал час...

А според мен ако е каре ще стърже само при завои или по неравности, а той като върви по асфалт направо пак стърже, по-скоро лагер, как мислите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи ман погледнете като като е закачил бордюра дали не е попаднало между предпазетеля и спирачия диск накое камаче от тава може да се чува и аз имах подобен проблем и се оказа камаче

не беше за вярване но беше така нали знаеш малкото камче обращта колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...