Jump to content

AUDI B4 1.8/2.0


hami

Recommended Posts

Здравейте

Скоро мисля да си купувам Ауди Б4 но незнам с кои двигател е най добре да бъде. Ако не е с газ ще му сложа, но ме интересува кой от двата двигателя е по икономичен. Имам двама познати, единия има Ауди 80 с 1.8 двигател другия има Б4 с 2.0 двигател и климатик, и двамата са с газ но 2.0 дава по малък разход :stupid:

Моля помогнете с мнения и ми кажете за какво да се оглеждам като възможни проблеми.

Благодаря ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как беше - икономията е майка на мизерията.... (нещо такова беше)

Реално разхода няма да ти зависи дали е 1.8 или 2.0 - ще зависи колко настъпваш, какво гориво сипваш, дали работи добре двигателя (центровка,...) и т.н.

Та това за разхода не би трябвало да ти е критерии според мене :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхода на гориво не ми е критерии!!!! Интересуваме кои от двата двигателя е по надежден и такива разни технически неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В4 с двигател 1.8 няма. Всико за този модел е написано. Ползвай търсачката и ще се изненадаш, колко много инфо има. Като начало виж това: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=35499

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В4 с двигател 1.8 няма. Всико за този модел е написано. Ползвай търсачката и ще се изненадаш, колко много инфо има. Като начало виж това: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=35499

Точно така B4 с 1.8 двигател няма - моето е 2.0 90 коня и мисля ,че това е най-добрия двигател, но за разхода си гори ,все пак АУДИ не е VW:),ако го настъпваш така както аз го правя - някъде 13,14/100 за смесен цикъл градско/извънградско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята машина е В4 2,0 90 к.н. на газ и ми гори 10 л. при нормално карана,а пак и този тип двигател е лесен за облужване. Дригите с тези маханични инжекциони се е..лу мамата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...