Jump to content

Дали е верен километража?


valerka

Recommended Posts

Здравейте колеги,един нестандартен въпрос.Как може да се разбере на колко хиляди км е двигателят? Нямам проблеми с него,но питам от любопитство.Взех колата ми (15 годишна) на 170 000км. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма кола която да е 10+ години и да не и е върнат километрите зависи мн и от предишния собственик колко я е карал но ако гори нормално и няма мн масло около двигателя може да е около 220000 и отгоре само предполагам така щом няма комп незнам как може да знаеш ;):respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,един нестандартен въпрос.Как може да се разбере на колко хиляди км е двигателят?

Това е концептуален въпрос който мъчи всички които купуват автомобили "секънд хенд". Слагай по 20-25х км на година и ще си близо до истината, освен ако не е сменян.

Ясновидец ни трябва за целта ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е индивидуално за съответния автомобил и собственик, как е потдържан и т.н.

Аз си имам сервизната книжка + всичките 5 ключове за колата и пластинка там няква, точно както са показани в книжката на AUDI.

А и я купихме директно от автовоза без да са я докосвали, нито мотора е мит нито нищо :steinigung:

Редактирано от krasi85_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята вече прехвърли 300 000 :) а я имам от 6 години беше на 220 000 може и реални да са а може и повече незнам ама двигатела е в перфектно състояние рядко е това при бензинките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,един приятел си докара Опел Зафира от Германия-2001 г.Закара е в сервиз,за да е прегледат и обслужат.Там му казаха,че автомобилът е на 590 000км. Той буквално остана,като "гръмнат".Все пак е 7 годишна кола.

По тази логика,веднага се замислих на колко хиляди км е една 15 годишна кола?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,един приятел си докара Опел Зафира от Германия-2001 г.Закара е в сервиз,за да е прегледат и обслужат.Там му казаха,че автомобилът е на 590 000км. Той буквално остана,като "гръмнат".Все пак е 7 годишна кола.

По тази логика,веднага се замислих на колко хиляди км е една 15 годишна кола?!

Извикаи някои колега от форума да провери на колко е :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...