Jump to content

a34


alexander82

Recommended Posts

Здравейте колеги

и аз си взех а4-ка обаче пепелника не ми свети и много ме дразни. Някой може ли да ми каже как се сменя лампичката му

А може да кажете и по едно бързо мнение относно газов инжекцион, защото утре мисля да слагам. Мислех да ходя при вносителя на Ловато на ми казаха че няямат часове до края на месеца.

Относно смяната на ангр. ремък вярно ли е че трябва да се вали бронята и радиаторите и ще ми замине ли фреона на климатика

Предварително Ви благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ти замине фреона на климатика спокойно. Свалят се бронята и фаровете ( радиатора също ). Играчка си е малко ама така са си А4 - ките. Иначе има си лампичка в пепелника смени си я :steinigung:

Поздравления за А4 ката. Само да те радва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги

и аз си взех а4-ка обаче пепелника не ми свети и много ме дразни. Някой може ли да ми каже как се сменя лампичката му

А може да кажете и по едно бързо мнение относно газов инжекцион, защото утре мисля да слагам. Мислех да ходя при вносителя на Ловато на ми казаха че няямат часове до края на месеца.

Относно смяната на ангр. ремък вярно ли е че трябва да се вали бронята и радиаторите и ще ми замине ли фреона на климатика

Предварително Ви благодаря.

1. В ремонти, имаше тема "Ръководство за направи си сам", та мисля че в нея имаше описано как се сваля пепелника и как се разкоства на отделни чаркове, дори със снимков материал. Провери.

2. Не си казал на какъв двигател, но чувам че всички от форума препоръчват италиянските инжекциони, за сметка на българските.

3. Трябва да се сваля предната броня, заедно с фарове марове и всичко останало, за да се стигне до ремъците, но НЯМА да ти замине фреона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги ще погледна в ремонти.

Двигателя е 1.8Т и газаджията каза че утре ще ми сложи или easy jet или някакъв полски. Просто ми каза довери ми се.

Иначе съм много доволен от колата. Раходът е просто фантастичен а инерцията уникална, но за съжаление 2.40 за бензин е много.

Ще драсна някой ред след като сложиме газта, а относно бутилката съм си избрал една пуричка 40л което смятам че е чудесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги нищо не намерих относно пепелника / как се сменя лампата/, ако може някой да изпрати един линк ще съм му безкрайно благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги нищо не намерих относно пепелника / как се сменя лампата/, ако може някой да изпрати един линк ще съм му безкрайно благодарен

Ето това би трябвало да ти свърши работа :flipoff:

smqna_na_kru6ka_v_pepelnika.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...