Jump to content

температура-въпрос


tox

Recommended Posts

Колеги сутирнта си паля колата,пуша една цигара да позагрее малко,пускам си канал 51 на климатроника и гледам.Става 35,36,37---50градуса.Тръгвам и след 200метра спирам за кафе.Слизам за 2минути,взимам си кафе,качвам се и паля.Пускам пак код 51 и опаа 27градуса....и пак наново...не може да истине за 2минути извинете.Та според вас нормално ли е?

Може би да,ама все пак да питам.Опитвам се да разбера на колко градуса на антифриза ми минава от бенз. на газ,ама така е малко странно не мислите ли :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а как става тая работа-даваш контакт и градусите по

код 51 се пока4ват

това е обсъждано и не е изяснено....Установих,че това се случва само когато колата е престояла много време.Вчера я оставих в 9.00 и в 18.00 часа я паля,поработва малко,гася я.Пак паля,но този път си почва от там от където съм я изгасил.Втори тест-оставям я напълно загряла в 20.30 паля в 0.30 и колата е някъде на 55-60 градуса.Та това е ....а дали трябва сутрин като е хептен изтинала да прави тоя номер-НЕЗНАМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е обсъждано и не е изяснено....Установих,че това се случва само когато колата е престояла много време.Вчера я оставих в 9.00 и в 18.00 часа я паля,поработва малко,гася я.Пак паля,но този път си почва от там от където съм я изгасил.Втори тест-оставям я напълно загряла в 20.30 паля в 0.30 и колата е някъде на 55-60 градуса.Та това е ....а дали трябва сутрин като е хептен изтинала да прави тоя номер-НЕЗНАМ.
Колега и аз така се чудих обаче по късно разбрах колата не е изтинала толкова бързо,а климатроника почва отначало да покачва оставия на контакта без да палиш и изчакай и ще видиш,че ще си дигне температурата бавничко така,че не се притеснявай всичко е наред.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз така се чудих обаче по късно разбрах колата не е изтинала толкова бързо,а климатроника почва отначало да покачва оставия на контакта без да палиш и изчакай и ще видиш,че ще си дигне температурата бавничко така,че не се притеснявай всичко е наред.

ОК почваме да не му обръщаме внимание :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...