Jump to content

Чипнати 1.8Т и сток бай пасен/блоу офф клапан?


Recommended Posts

Колега можеш ли да ми обесниш това точно какво значи ?

Кое какво значи?

така се предаде оригиналния ми клапан, със стандартната 150 коня мощност на мотора. Понеже по-друг начин нямаше да разбера, че за смяна. Въпросното шлякане ти привлича вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моите впечатления от пластмасовия Бош са супер положителни

при положение, че деяни мъжки на доста надут мотор

Ти си единствения, който смята, че държат на много надути мотори... за какво налягане става въпрос?Ако си сложил някоя огромна турбина и я караш на 0.9-1бар ... да може да е мнооо силна колата и да няма проблеми с клапана. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами говорим за Т04Е и 1.6 бара холд, ти прецени малко ли е, много ли е

ся то в същност може да има няколко модела на тоя пластмасовия боф,

но за тоя за който аз думам впечатленията са мн добри... и не само на една кола...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое какво значи?

така се предаде оригиналния ми клапан, със стандартната 150 коня мощност на мотора. Понеже по-друг начин нямаше да разбера, че за смяна. Въпросното шлякане ти привлича вниманието.

Имам предвид какво точно представлява това шлякане на свободна за което обесняваш ? Моля те обясни ми по пдробно !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи заставаш пред двигателя на отворен капак и работещ топъл двигател и някой твой познат дава газ, примерно до 4000оборота и отпуска газта.

Докато оборотите падат, чух едно шляпане, точно като разцепена клапа. Шляк,шляк, шляк....Не мога с думи и букви да ти го опиша. Специфично е.

Да не говориме, че може да ти се сцепи и корпуса на винтила, тогава ще издава друг звук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...