Jump to content

Глупав въпрос за борд компютър


ghostdog

Recommended Posts

Значи фарът може да се отвори отгоре чрез щипките без да се сваля или развиват болтчетата? Това не го знаех :hilezh: Казаха ми, че като сложиш мъничко спирт вътре и водата изчезвала, заедно със спирта (изпарявала се). Може и това да пробвам.

Айде снимайте за тия фарове как се полират, че ми стана интересно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Борисе, аз предлагам следното. Събираме се с теб, разглобяваме , каквото ще разглобяваме и като свалиме стъклата на фаровете може да се полират супер лесно. Имаш ли против, срещата да е на моя територия, аз черпя с бира :hilezh:

ти ще снимаш, ако искаш. Може да направиме и стоповете ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борисе, аз предлагам следното. Събираме се с теб, разглобяваме , каквото ще разглобяваме и като свалиме стъклата на фаровете може да се полират супер лесно. Имаш ли против, срещата да е на моя територия, аз черпя с бира :)

ти ще снимаш, ако искаш. Може да направиме и стоповете ти.

И ДА СНИМАТЕ!!!!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борисе, аз предлагам следното. Събираме се с теб, разглобяваме , каквото ще разглобяваме и като свалиме стъклата на фаровете може да се полират супер лесно. Имаш ли против, срещата да е на моя територия, аз черпя с бира :hilezh:

ти ще снимаш, ако искаш. Може да направиме и стоповете ти.

грижи няма , утре ми звънни както се бяхме разбрали , да се уговорим

междодругото , стъклата не са ли залепени?

doncheff специално за теб пиятелю ще наснимам всичко , ако verter осигури апарат

как се полират фаровете , откъде се свалят , къде да отовриш фара за да се изветри конденза и тн.

не съм сигурен дали изпаренията от спирта няма да зашитливят рефлектора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aйде ще чакам, пък като дойдете в Бургас ще черпя :hilezh:

за съжаление моренце за мен няма да има тази година отидоха ми всичките пари тези 2-3 месеца

то с тия жени и коли си е е*ало майката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление моренце за мен няма да има тази година отидоха ми всичките пари тези 2-3 месеца

то с тия жени и коли си е е*ало майката

Спри колите :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аххаха напът съм , взема ли си мотора , спирам колите , за зимата ше си взема уазка :stupid:

Преди да си взимаш мотор разгледай добре този сайт: http://home1.gte.net/res0ak9f/bike.htm Взел съм го назаем от БМВ клуба, но трябва да се види, за да се разберат последиците от неразумното каране на мотор... Аз примерно никога не бих карал нещо на по-малко от 4 колела :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да си взимаш мотор разгледай добре този сайт: http://home1.gte.net/res0ak9f/bike.htm Взел съм го назаем от БМВ клуба, но трябва да се види, за да се разберат последиците от неразумното каране на мотор... Аз примерно никога не бих карал нещо на по-малко от 4 колела :stupid:

знам разглеждал съм доста сайтове (последиците ги знам , тоест тя е една - СМЪРТ), имам доста приятели мотористи , а и от малък съм дебилче и искам мотор , просто ми е влезло под кожата , като карам чужди мотори и полудявам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...