Jump to content

Оферта ли е следното А4 2.5 TDI ->


Recommended Posts

Днес ще тествам следната машина, и понеже продавача бърза, може би ще трябва да реагирам на момента:

~11000 лв

-----------------------------------

- комби

- 180000 км

- 175 к.с. ( с чип )

- quattro

- 6 скорости

- Navigation System / TV

- кожа

- климатроник

- и другите дребни екстри

Ще съм ви много благодарен ако просто пуснете по едно 'да' или 'не', а ако изпаднете и в подробности, направо ще ви обичам!

Редактирано от mopowah
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора се оплакват от скъпата поддръжка на 2.5 ТДИ, ама аз лично бих карал такъв :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно пък тоя мАтор не е най-подходящ за А4 :respekt: от много гледни точки

Айде да не се обаждаме неподготвени! Карай си Хлопела 1.0 "бегачка" и не се тикай между автомобилите!

По темата: Офертата е интересна, но внимателно огледай всичко и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се погледни от сервиз, за предпочитане е твой познат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора се оплакват от скъпата поддръжка на 2.5 ТДИ, ама аз лично бих карал такъв :rolleyes:

И аз бих карал, ако някой друг ми го поддържа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викаш умрялата ти корса одрънкан боклук 1.0 по хубава :rolleyes:

то че е боклук боклук е ма поне не се налага основен ремонт на 200 хилки както при всяка 3-та 2.5тди :bia: и не искам мнение от хора който през целия си живот са карали 1 жигулка и след около 5 години събиране на стотинки или заемче копуват Б3-ка и стават специалисти в областа ! Един въпрос ти дори возил ли си се в ауди 2.5 TDI ? или въздишаш всеки път когато видиш такава кола по магистралата и чакаш да поевтинеят след 4-5 годинки :D

Към колегата ако смяташ ,че парите който ще влагаш в тоя двигател са оправдани вземай не го мисли но според мен се орентирай към 1.8T или 1.9TDI

Редактирано от ahmed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шано-оферта, измама.. :hilezh:

+ твърде много хора са против 2.5 TDI, ще стрелям на 1.9 .

Все пак мерси момчета.

Редактирано от mopowah
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kak оплашихте човека само. Колега на такива продавачи дето бързат не йм се връзвай. Ако е писано да е за теб твоя ще е. Спокойно си я прегледай и решавай. Аз като гледам единствения който кара такъв мотор ти каза да я вземаш след като я прегледаш :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че офертата излезе измама, имах възможност да покарам колата.

Забелязах, че много тежи двигателя на предницата, иначе е доста пъргава като цяло.

Сега се чудя дали да е Ауди А4 Avant quattro 2.5 TDI, с глезотийките вътре, или един VW Passat 4motion 1.9 TDI ( помпа-дюза ) със 131 коня, 310 Nm, пак комби.

За около 15000 мисля, че това са най-добрите варианти за здраво и икономично 4x4 комби с хубав и мощен дизелов двигател.

Редактирано от mopowah
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали! :(

Въпреки че винаги ми е било мечта да карам Ауди, мисля че за тези пари Пасата ще е по-добрия избор. Така и така Ауди и VW са братчета и като здравина ще са почти на едно ниво.

Намерих и страшна оферта за тунинг на 130-те коня:

------------------------------------------------------------------------

Серийно производство

Мощност 96 KW (130 к.с. при 4000 1/мин.)

Въртящ момент 310 Nm при 1900 1/мин.

Тунинг

Мощност 121 KW (165 к.с. при 4000 1/мин.)

Въртящ момент 390 Nm при 390 1/мин.

Цена 459 лв.

------------------------------------------------------------------------

Мисля, че ще се държи доста добре с тези 165 коня и 400Nm въртящ момент през зимата, като тръгна да катеря към ски пистите, а и разхода ще бъде от порядъка на 6/100 извънградско, което е просто чудесно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали! :(

Въпреки че винаги ми е било мечта да карам Ауди, мисля че за тези пари Пасата ще е по-добрия избор. Така и така Ауди и VW са братчета и като здравина ще са почти на едно ниво.

Намерих и страшна оферта за тунинг на 130-те коня:

------------------------------------------------------------------------

Серийно производство

Мощност 96 KW (130 к.с. при 4000 1/мин.)

Въртящ момент 310 Nm при 1900 1/мин.

Тунинг

Мощност 121 KW (165 к.с. при 4000 1/мин.)

Въртящ момент 390 Nm при 390 1/мин.

Цена 459 лв.

------------------------------------------------------------------------

Мисля, че ще се държи доста добре с тези 165 коня и 400Nm въртящ момент през зимата, като тръгна да катеря към ски пистите, а и разхода ще бъде от порядъка на 6/100 извънградско, което е просто чудесно!

А може и да вземе да връща нищо не се знае :rolleyes::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така Ауди и VW са братчета и като здравина ще са почти на едно ниво.

.....

Маани го тунинга....почти всичко йм е еднакво, като пасата е една идея по-широк :lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...