Jump to content

Искам Ауди


Recommended Posts

Смятам да си взема Б4 ,но не сам решил бензин или дизел.Бензиновия е АДА 1,6 101 коня , а дизела е 1,9 90 коня.Ако темата вече е засегната се извинявам.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега ,бензинови има и 2,0/90 и 2,0/115 коня.Аз лично 4 години съм с 2,0/90 коня и съм много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едното (на газ) излиза по-евтино, другото върви повече. Останалото е еднакво.

да ти кажа колега това за вървежа зависи и от задкормилното "устройство" :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много колеги карали 1.6 101 коня се оплакват, че мотора е слаб за това купе :rolleyes:

Те хората са го направили когато му е било времето, за това има гама от двигатели и всеки си кара спаред способностите. Аз съм карал ADP на А4 и предполагам няма разлика с ADA-то, и ми задоволява потребностите от вървене, и за това съм на мнение, че не е слаб, а просто не задоволява потребностите и нуждите на всеки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да попитам какво може да ми кажете за разход, поддръжка, ускорение и изобщо за б4 куатро 92ра година 2ка 115 коня защото си купих наскоро и да знам какво

мога да очаквам, защото въобще не разбирам.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Здрасти колега ,бензинови има и 2,0/90 и 2,0/115 коня.Аз лично 4 години съм с 2,0/90 коня и съм много доволен.

И аз съм със същото като на колегата мотора се води АБТ за момента съм МНОГО доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много колеги карали 1.6 101 коня се оплакват, че мотора е слаб за това купе :hilezh:

Слабостта му е в това, че се налага да прекарваш повечко време в насрещното платно, когато изпреварваш, тоест няма нужната еластичност. Осователна причина да не си купуваш Ауди с такъв мотор, ако караш много извънградско и обичаш скоростта. Моето извънградско е само на магистрала, така че ме устройва, макар че 120 км/ч на 3500 оборота понякога дразни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

макар че 120 км/ч на 3500 оборота понякога дразни...

е аз на 110 км/ч съм 3000об., 120 км/ч не съм обърнал внимание, ма надали ще е кой знае колко по-надолу... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
е аз на 110 км/ч съм 3000об., 120 км/ч не съм обърнал внимание, ма надали ще е кой знае колко по-надолу... :bia:

незнам ама при мен 120 км/ч е при 4000 об.Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм страшно доволен от моята 2.0 ,115hp ;) Преди време имах б3 с двигател 1.6 75 коня (извънградско разход 6,3 на 100 ми е падала),пак си вървеше колицата за тоя мотор,но им трябваше къде,къде време да изпреваря някого след 110-20км/ч.Лично аз не бих си купил повече кола под 100-те коня,то няма и как,щото харесвам по-големи талиги,а тях не ги правят вече по-малко от 100.Може и да гори малко повече,ама не познавам човек който да е фалирал щото колата му горяла с кило-две повече на 100,нито пък някой дето е забогатял от обратното.Карам си колата сравнително често,но не сменям масло на 2 месеца да я тъня чак толкова ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...