Jump to content

Грешки vag-com


jomby

Recommended Posts

Близо година не съм я закачал да видя какво е положението, а маи и по добре да не бях гледал.

Address 01 -------------------------------------------------------

Controller: 8D0 907 557

Component: 1,8l R4/5VT MOTR HS D05

Coding: 04001

Shop #: WSC 00000

6 Faults Found:

01262 - Solenoid Valve for Boost Pressure Control (N75)

26-10 - Output Open - Intermittent

01249 - Fuel Injector for Cylinder 1 (N30)

26-10 - Output Open - Intermittent

01250 - Fuel Injector for Cylinder 2 (N31)

26-10 - Output Open - Intermittent

01251 - Fuel Injector for Cylinder 3 (N32)

26-10 - Output Open - Intermittent

01252 - Fuel Injector for Cylinder 4 (N33)

26-10 - Output Open - Intermittent

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer

P1570 - 35-10 - - - Intermittent

Някои, ако има идея какво може да им е станало на тия инжектори да помага. Н75 клапана е ясен, пак съм изкривил ламарината на пода :dance: , понеже на буст метера всичко е ок, 0.6 пик и 0.5 холд. Имобилайзера и той е ясен. Ама тия инжектори ме съмняват, по принцип не съм усетил никакви проблеми с вървеж или каквото и да било :(

П.П Забравих да попитам и дали е нормално да чувам компресора на климатика, нещо ми се струва, че вие. Дали само с някои лагер ще се размина или...?

Редактирано от jomby
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, а да имаш случайно допълнително монтиран имобилайзер към алармата, който се освобождава след даване на контакт.

Ако имаш такъв точно тези грешки набиваше при мен при опит за запалване без да е осовободен допълнителния имобилайзер. И всеки път след посещение на автомивка, където някой разсеяна блейка въпреки напомнянията че трябва да освободи имобилайзера тръгне да върти като гламава, компютъра набиваше точно тези грешки.

Защото грешката в инжекторите ако обърнеш внимание е отворена верига и на 4 инжектора, т.е. все едно са откачени, ако имаш някакъв проблем в тях то тази кола няма и да си помисли да запали някога.

Решението при мен - 10 минути работа по отстраняване на допълнителния имобилайзер, и без друго никаква работа не върши.

Редактирано от rukuku
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на мойта А4-ка излязоха същите грешки с инжекторите, майстора ми каза че се получават когато се задави нещо колата, и не иска да запали. Не им се плаши :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям колегата rukuku - на мен ми се набиват същите грешки, когато забравя да изключа имобилайзера и завъртя стартера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах такъв имобилаизер, от известно време съм го спрял, че е много изнервящ.

Има логика да е от него, блягодарско за идеята. Както е спрян ще видя дали ще изкара пак същите грешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...