Jump to content

Да се похваля, взех си Ауди


Raziel

Recommended Posts

Колега, би ли постнал снимка на интериора?

danvan ще пусна, а може направо да я видиш на паркина на -3 :flehan: другата седмица като ми свърши отпуската.

Сивка кожа, алуминии, навигация, нормален интериор за С лаин.

sokola: ще ти кажа само да разбера и аз:) че ми предстой разговор със собственика тази седмица като се наканя да отскоча до пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На 18-ти тоя месец да си минавал покрай Бургас ? Карах зад тебе доста време... Интересно ми е ти новия собственик ли си или онзи, който видях :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Невероятна красавица!

Пожелавам ти и една вила на морето, че там на моравата да я снимаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честито новото возило колега, леко и безавариино патуване. Виждал съм колата много пъти във Велинград и много ми харесва, доста добре е барната!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иха, че красива кола.

Не мога да разбера само що е сложено това S6 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sweep: Не това е предният собственик, той ходи до БС и Варна миналата седмица, поне така предполагам де, аз колата я взех сега в събота... :D

Кво му има на предният собственик?

Ahileus : Аз съм си от морето, ама нямам вила :hilezh:

Редактирано от Raziel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да я караш :D

Предишния собственик,ако не се лъжа искаше да купи моето ауди,май има заложни къщи в Пловдив но по принцип е от София :hilezh:

Иха, че красива кола.Не мога да разбера само що е сложено това S6 ?

Викаш само това е излишно :hilezh:

Редактирано от QUATTRO_BG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да си резервираме Audi A6 клетка :hilezh:

Очакваме я на -3 :-)

Иначе колата е слънце!

Колега, не ти ли правят проблем милиционерите с това фолио на предните прозорзци? Моето се принудих да го махна :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sweep: Не това е предният собственик, той ходи до БС и Варна миналата седмица, поне така предполагам де, аз колата я взех сега в събота... :hilezh:

Кво му има на предният собственик?

Ahileus : Аз съм си от морето, ама нямам вила :steinigung:

Случил си на кола !!! Караше я много внимателно и изобщо не бързаше за никъде.От края на магистралата до Бургас карах след него... :angry:

Колата определено хваща окото !!! Със здраве да си я караш !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очакваме я на -3 :-)Иначе колата е слънце! Колега, не ти ли правят проблем милиционерите с това фолио на предните прозорзци? Моето се принудих да го махна ;)
Не са ми правили досега, а и не са с фолио, такива са си стъклата доколкото разбрах.
Случил си на кола !!! Караше я много внимателно и изобщо не бързаше за никъде.От края на магистралата до Бургас карах след него... :hilezh: Колата определено хваща окото !!! Със здраве да си я караш !
Колата определено е много пазена и на мен това ми направи впечатление, подържана е в официалният сервиз в пловдив и няма ниакаква забележка.Има си контролни прегледи на всеки 15к, абсолютно всичко.Изкарах голям късмет, дано и занапред да нямам проблеми с нея.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

между 20ти и 30ти миналия месец я виждах в Китен пред едно хотелче,

винаги стоях по 10 минути около нея да я разглеждам...много е добра,много безавариини :runterdrueck:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Колега ! Страшна красавица е , да си я пазиш и караш със здраве. :hilezh:

Мерси :hilezh:

Днеска смених и маслото и съм готов на 100% :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eee ajde със здраве да си я караш :hilezh: ...отт името на пловдивския фан клуб ти благодарим за покупката :hilezh::hilezh:

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...