Jump to content

дайте мнение за А8 2.8 193к.с.


Recommended Posts

Супер кола, скъпа поддръжка. Общо взето това е всичко май :bia: Нямам наблюдения лични, но има един колега във форума със същото, надявам се той да ти каже как е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нещо кой знае колко скъпо по двигателя. Може би това е мотора с най-малко разходи по него на това купе. Разходите идват от окачването според мен. Все пак е А8 . Лично аз предпочитам 3.3. TDI или 3.7 на този автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора е много здрав аз имам такава вече е на 103 000 км и съм правил само предницата и съм сменил един лагер на задната лява главина това е нищо друго супер здрава кола :hilezh::bia: това ми е четвъртото ауди и ме кефи най-много преди имах А8 2.5 тди А6 2.5 тди тези ги карах в България а тук Ауди 200 т тази А4 2.8 30v от която съм наи доволен въпреки че А8 ми харесваше но мотора е слабичак за това купе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора е много здрав аз имам такава вече е на 103 000 км и съм правил само предницата и съм сменил един лагер на задната лява главина това е нищо друго супер здрава кола :all_coholic::rofl: това ми е четвъртото ауди и ме кефи най-много преди имах А8 2.5 тди А6 2.5 тди тези ги карах в България а тук Ауди 200 т тази А4 2.8 30v от която съм наи доволен въпреки че А8 ми харесваше но мотора е слабичак за това купе

С какви скорости е? има ли механична на този мотор с 6?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какви скорости е? има ли механична на този мотор с 6?

Механична с 6 няма!

Едит: Пратих ти малко инфо на Л.С.

Редактирано от viessman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми допада тая комбинация. Получава се една голяма, престижна, меко возеща лимузина, която е и сравнително икономична за класа си. Никак не е лош вариант според мен.

Колегата Viessman ако иска може да се довее на някоя среща като утрешната, за да я поразгледаме убавицата и да и се порадваме. Грехота е да нямаме никакви наблюдения над един такъв готин модел Ауди. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам... само пропускаш един принципно важен елемент от екстрите: тази колата се купува за возене. Човек си взима А6 за "една голяма, престижна, меко возеща лимузина" за каране :) Нооо това както казах е само принципно в нашата държава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A8 2.8 има и с ръчни

С ръчни има ,ама с шест скорости се чудех дали има.А въобще има ли с ръчна кутия и с шест скорости на 2.6, 2.8

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, няма. 6 скорости в А8 има само с 4.2 двигател и то адски рядко срещано и само в комбинация с "S" преди "8". За А6 и 6 броя ръчни седи по същият начин въпроса. Говорим за бензинови двигатели....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ръчни има ,ама с шест скорости се чудех дали има.А въобще има ли с ръчна кутия и с шест скорости 2.6, 2.8

Мисля, че няма такава комбинация...Поне аз не съм виждал...Моята е автоматик :)

На колегата му писах Л.С., но не разбрах дали му е било полезно инфото...дали нещо друго не го интересува....

А относно срещите....След като видях снимки на хора пиещи бира и ядещи кюфтета от багажник на АУДИ пред НИМ - Малко ми е по-различен лайфстайла......

Разбиранията ми за клубна среща са по-различни......И затова мисля да пропусна подобна атракция....(,че и аз да не се увековеча с некоя снимка с манджа в багажника) ;)

Все пак весело изкарване на срещите! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма такава комбинация...Поне аз не съм виждал...Моята е автоматик :hilezh:

какъв автоматик .. на количката на дистанционно ??

... ти нямаш книжка даже. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...