Jump to content

Проблем скорости


mitkooo

Recommended Posts

Здравейте колеги искам да питам всички колеги от форума с ауди 80 б3 и всички останали разбирасе които разбират.Значи проблемът ми е в скоростната кутия.Когато включа на 1-2или 3 се чува самото превключване на предавките все едно е изгасена колата някой има ли такъв проблем.Ако е от полза мотора е 1.8JN купил сам маслото за скоростите което не е сменявано поне откакто имаме колата дали ще помогне тази смяна на маслото да спре този шум.Благодаря ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем го имам и аз, но напоследък се появи и друг проблем,не мога да превключа нито на първа нито на задна предавка, когато запаля колата, при движение мога да превключвам.Не знам доколко моя проблем е свързан с твоя, но с интерес ще следя темата и ще се радвам ако някой има отговор на моя проблем и го сподели от какво може да е. Благодаря.

п.с. Митко извинявай ,че поствам в твоята тема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем колега за темата ти нека всички които имат този проблем да пишат.За сега сам взел маслото за скоростите но едвали ще се оправи като ходя да го сменя най-вероятно след понеделник ще прегладат и скоростите.Но аз нямам проблем с превключванвто влизат като у дома си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги искам да питам всички колеги от форума с ауди 80 б3 и всички останали разбирасе които разбират.Значи проблемът ми е в скоростната кутия.Когато включа на 1-2или 3 се чува самото превключване на предавките все едно е изгасена колата някой има ли такъв проблем.Ако е от полза мотора е 1.8JN купил сам маслото за скоростите което не е сменявано поне откакто имаме колата дали ще помогне тази смяна на маслото да спре този шум.Благодаря ви

Най вероятно чуваш вилката на съединителя ,но това не е проблем .

Тук самата скоростна кутия няма нищо общо .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...