Jump to content

осветление


jim

Recommended Posts

искам да помоля някои за снимка на всички крушки в таблото дето трябва включително масло акумулатор мигачи и тези искам да видя кой крисшки са за смяна на ауди 80 Б4 а и дали е нормално това като се запали часовника свети пуснат ли се варовете часовника му гасне осветлението

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега при мен като запаля двигателя часовника светва,като пусна фаровете продължава да си свети,колата е от подписа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

крушките на датчиците за бензин и температурата и от лявата страна на километража могат ли а се сменят без да се откачат кабелите на таблото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не или много трудно ще стане. Какъв ти е проблема да откачиш кабелите те са си на букси и неможеш да сбъркаш???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпро си ме следния като се пуснат габаритите светва на таблото една зелена лампа а като се пуснат фаровете трябва ли да продалжи да свети или да светне някоя друга или нищо не свети освем червеното осветление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпро си ме следния като се пуснат габаритите светва на таблото една зелена лампа а като се пуснат фаровете трябва ли да продалжи да свети или да светне някоя друга или нищо не свети освем червеното осветление

При мен като пусна габарит,ми светва зелена лампа на таблото.Ако пусна фарове зелената лампа гасне.Ако оставя колата на фарове,без ключ зелената лампа свети. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги, а моят часовник изобщо не свети. Свалял съм таблото, не мога да разбера коя лампичка да сменя. Някой ако може да помогне (снимка, схема), много ще съм благодарен. Много е неприятно вечер, цялото табло свети, а там където е часовника тъмно.

И не ми свети зелена лампичка нито на габарити, нито на къси.

Редактирано от AUDI_B4_2.0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега лампата е точно над потенциометъра за регулиране на осветлението /врътката / , а относно зелената лампа това е Италианска история монтаж за Италия . Твоето ми се види да е от Австрия затова няма .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега лампата е точно над потенциометъра за регулиране на осветлението /врътката / , а относно зелената лампа това е Италианска история монтаж за Италия . Твоето ми се види да е от Австрия затова няма .

[/qНе е вярно виждал съм и на коли от Германия и Австрия и на тях им свети зелена лампа когато си на габарит

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
искам да попитам крушките в таблото те ли светят червено или циверблатите го првят да свети червено

Крушките са обикновени - не съвсем де, ама не светят червено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...