Jump to content

Калобрани на А6 С4


Smith

Recommended Posts

Не зная дали е мястото тук на тази тема - все пак това не е тунинг :) , ако някой админ прецени - да и намери по добро.

Преди време видях на един колега от форума 100-цата с предни и задни калобрани - от тогава не мога да мирясам.

Ето че няколко месеца по късно вече съм монтирал моите.

Тук е мястото да изкажа огромно БЛАГОДАРЯ на колегата Тихомир (doc_mc), благодарение на който комплекта купен през e-bay се яви в България.

Освен че е красиво (мое мнение) и някяк завършва линията на бронята, със сигурност е и полезно - както за мен (не се омазват бронята отзад и вратите с кал), така и за тези, които карат зад мен в лапавицата.

Ето и малко снимки:

007892610-big.jpg007892611-big.jpg007892612-big.jpg

007892613-big.jpg007892614-big.jpg007892615-big.jpg

Ако някой се интересува от продукта - с радост ще споделя от къде съм го намерил :steinigung:

Редактирано от Smith
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам полезните им свойства, но съм с резерви към естетическите. Особено ако джантите са 17+ и особено ако се гледа отзад.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти кажи от къде си взел белите мигачи.

Белите мигачи ги взимах от Аутоплюс преди около 6 месеца може би... DEPO са - Hella нямат бели :)

Иначе в комплекта си имаше и жълти крушки даже :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За естетиката на тези калобрани е въпрос на вкус , но практичността им е безспорна.

Би ли споделил цената и начина на доставка,че от доста време търся нещо такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е продукта:

цък

Фирмата е GLOBAL CAR PARTS - но те са само търговци - не зная чие производство са самите калобрани.

Аз ги платих през paypal, но за доставката до BG ми помогна колегата doc_mc, иначе за доставка до БГ (UPS) ми искаха 30 паунда.

Цената им в e-bay тогава беше 15 паунда, а сега гледам че е 29.99 :wall:

:2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Здравей колега. Гледам доста стара е темата ама ако гледаш и четеш искам да ми дадеш линк в е-bay , че другия не излиза нещо. Търся си калобрани за А6 С5, ще съм благодарен на всички които имат инфо откъде да си купя. Преди 2-месеца гледах една А6 и не ми дава мира, много и отиват.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Те такива баш калобрани търся под дърво и камък. Оригиналните били спрени от производство. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така на прима виста излизат в амазон, които обаче май не доставят до BG, така че ако намерите начин за доставка - пишете и мен с едни - да има за резерва :)

А ето ги и в UK! ... + 25 GBP за доставка :)

Редактирано от Smith
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ето, че се сдобих с тези калобрани. 85 лв за тях, 55 лв за доставката през Еконт. На цена идват като оригиналните. Като качество - мека гума с ламаринено усилване вътре. Пасват точно по калника и бронята. Закрепването е почти като на оригинала. Монатажът отне 3 часа със сваляне на гумите - иначе не става.

Много съм доволен! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...