Jump to content

Audi vs BMW


Oyama

Recommended Posts

  • Отговори 717
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аеее сеа заеби, аз така лесно не заебавам, кажи кажи :bia::nixweiss:

ще се очудя ако и това от подписа ти знаеш какво е :bia:

Редактирано от Spacepl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно от тебе ли трябва да искам милост :nixweiss:Точно тея квартални изпълнения аз лично не ги одобрявам

PEACE

Щом викаш Peace, нека да е МИР. Още повече ,че щом не одобряваш кварталните изпълнения,значи си от по-рафинираните фенове на марката. Само това с треперенето, не го разбах. Аз от 520 като сляза и ми треперят ръцете от нерви, как не върви и как трябва да търся бензиностанция след малко. Със А3 1.8Т ,съм вземал Шипка за 24минути . Какво БМВ трябва да си купя за да се получи същото. Дай да не говорим по принцип, а за тези които можем да си купим реално. Не някви М-ки и т.н. тинейджърски мечти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самия факт че си взел шипка за 24 мин. означава че си за затвора - кварталните изпълнения иначе не ги одобрявай.

Редактирано от Spacepl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си с претенции че не си интелектуално недоразвит,как така аджеба неможеш да направиш разлика между нещо което е шеговито написано,и такова което е просташко? Пък колкото до подписа ми - приближават знамената,на властелина на ада.Аз по-бих се учудил ако ми кажеш от кой автор е цитата ... От мен толкова,достатъчно спамих темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данте - така е представил луцифер :nixweiss: , както и да е , за мене няма шеговит среден пръст (особенно със злобарска усмивка)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самия факт че си взел шипка за 24 мин. означава че си за затвора - кварталните изпълнения иначе не ги одобрявай.

И защо да съм за затвора? Нечий живот ли съм заплашил? През цялото време съм си карал в платното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве то хубаво си бил в платното си, ама някои отсреща дали ще очаква че отгоре/отдолу може да му изникне кола с твоята скорост, на тия завои с тая скорост според мен не е най-добрия избор, пък и колко е хубава една кола не се мери с това колко е бърза, щото може и с един голф2 с по як мотор да го направиш това, но не означава че голфа (особенно 2-ката) е по хубав от А3-ка нали :hilezh:

Редактирано от Spacepl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АУДИ е просто кола с която да стигнеш от точка А до до точка Б ,а Баварията е кола за нещо повече от това.Има един лаф-Ако слезеш от колата и не ти треперят краката значи просто си се возил.Ами когато слизам от Ауди не могат да ми треперят краката-говоря за по земни коли(без разни R8 и rs-и)
пък и колко е хубава една кола не се мери с това колко е бърза, щото може и с един голф2 с по як мотор да го направиш това, но не означава че голфа (особенно 2-ката) е по хубав от А3-ка нали :hilezh:

Феновете на Карлсон я се разберете сега трябва ли една кола да е бърза за да е хубава или не. :hilezh:

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом викаш Peace, нека да е МИР. Още повече ,че щом не одобряваш кварталните изпълнения,значи си от по-рафинираните фенове на марката. Само това с треперенето, не го разбах. Аз от 520 като сляза и ми треперят ръцете от нерви, как не върви и как трябва да търся бензиностанция след малко. Със А3 1.8Т ,съм вземал Шипка за 24минути . Какво БМВ трябва да си купя за да се получи същото. Дай да не говорим по принцип, а за тези които можем да си купим реално. Не някви М-ки и т.н. тинейджърски мечти.

Имам предвид,че едно БМВ па макар и куция кон 520 даже и в комби вариант ми доставя повече удоволствие когато го карам от еквивалента му на Ауди.Всеки може с предно майсторството е да можеш със задно да владееш колата.В последните години доста смрадлива сган се качи на БМВ и оттам тръгнаха приказките и белите.Лично аз гледам да не си позволявам в града волности от типа в завоя с вратите,защото първо не съм и от най-опитните дрифтъри и второ не мисля ,че по кръстовищата е най-подходящото място за пързаляне.520-ката че не е от най-вървежните не е ,ама и ти това 1,8Т го извади най-големия и недостижим пауър.А пък тея преходи за време-не искам да излезе хвалба Бургас-Варна с BMW 520i e39- 50 минути.Как ти се струва брат все едно аз да кажа ми ти сега с кое Ауди......

Айде и със здраве :bia:

''Феновете на Карлсон я се разберете сега трябва ли една кола да е бърза за да е хубава или не''

Карлсона май май е на Мечовете тунинг :hilezh: ма айде ся да не издребняваме :hilezh:

Редактирано от BENZINO_VN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид,че едно БМВ па макар и куция кон 520 даже и в комби вариант ми доставя повече удоволствие когато го карам от еквивалента му на Ауди.Всеки може с предно майсторството е да можеш със задно да владееш колата.В последните години доста смрадлива сган се качи на БМВ и оттам тръгнаха приказките и белите.Лично аз гледам да не си позволявам в града волности от типа в завоя с вратите,защото първо не съм и от най-опитните дрифтъри и второ не мисля ,че по кръстовищата е най-подходящото място за пързаляне.520-ката че не е от най-вървежните не е ,ама и ти това 1,8Т го извади най-големия и недостижим пауър.А пък тея преходи за време-не искам да излезе хвалба Бургас-Варна с BMW 520i e39- 50 минути.Как ти се струва с кое Ауди......

С 2.5ТДИ и с 2.6 и двата 150 к.с. и двете куатро. А това А3 1.8Т също е 150к.с. и понеже купето не тежи много е идеално за завои и планински път. Турбинката е голямо предимство. Мисля, че трябва да те повозя или дам да покараш куатро. Само дето баварката, ще спре да те впечетлява повече. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама я да се разберем нещо:

Аз харесвам БМВ, харесвам и Ауди. Имам по една от двете, макар и аудито да е по-старичко. Виждал съм бастуни и със бмв-та и с аудита и с мерцове, както съм виждал и удивително грозни и издегустирани модели и от трите марки,но това не означава че всички са такива, една 325-ца със прецакани ламбди можеш и с А8 1.3тди (ако имаше такова) да я прескочиш :hilezh: На мене са ми минали спортните години, карах една тръскалка бая време, вече съм на около 30 имам жена и дете и не искам да мра по улиците, аз си харесвам БМВ-то както и вие си харесвате аудитата, вкус приятел няма (казало кучето и се облизало по гъза). Тва че колегата харесва бегачки - ми хубаво, аз пък харесвам големи и тежки коли, които дават някаква сигурност и комфорт при пътуване, а аз пътувам доста. Въпреки че повече харесвам БМВ, не съм тръгнал да говоря/пиша че Ауди са мъртъвци, котори, колиби и други такива. За съжаление много хора обаче го правят, някои от тях явно умират от скука и си правят спамилня тука, други явно убедени в това което говорят и за миг не допускат че в някои моменти не са прави. Смятам че на теми като тази едва ли ще им намерим отговора тук, ненапразно в бмв форума такива теми се заключват моментално, дори да става дума за БМВ вс. Трабант, където победителя е очевиден. Не виждам смисъл да се подклажда такава омраза между марките, а като стане нещо да се опитваме да се обединяваме (пример: протестите за цените на горивата) и без тва ни клецат отвсякъде, що трябва и сами да се клатим. Според мен ще е най-добре ако приключим с темата.

Лека вечер на всички фенове.

Редактирано от Spacepl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карлсона май май е на Мечовете тунинг :hilezh: ма айде ся да не издребняваме :hilezh:

за карлсон, които живееше на покрива ли говориш? оня с перката....... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама я да се разберем нещо:

Аз харесвам БМВ, харесвам и Ауди. Имам по една от двете, макар и аудито да е по-старичко. Виждал съм бастуни и със бмв-та и с аудита и с мерцове, както съм виждал и удивително грозни и издегустирани модели и от трите марки,но това не означава че всички са такива, една 325-ца със прецакани ламбди можеш и А8 1.3тди (ако имаше такова) да я прескочиш :bia: На мене са ми минали спортните години, карах една тръскалка бая време, вече съм на около 30 имам жена и дете и не искам да мра по улиците, аз си харесвам БМВ-то както и вие си харесвате аудитата, вкус приятел няма (казало кучето и се облизало по гъза). Тва че колегата харесва бегачки - ми хубаво, аз пък харесвам големи и тежки коли, които дават някаква сигурност и комфорт при пътуване, а аз пътувам доста. Въпреки е повече харесвам БМВ, не съм тръгнал да говоря/пиша че Ауди са мъртъвци, котори, колиби и други такива. За съжаление много хора обаче го правят, някои от тях явно умират от скука и си правят спамилня тука, други явно убедени в това което говорят и за миг не допускат че в някои моменти не са прави. Смятам че на теми като тази едва ли ще им намерим отговора тук, ненапразно в бмв форума такива теми се заключват моментално, дори да става дума за БМВ вс. Трабант, където победителя е очевиден. Не виждам смисъл да се подклажда такава омраза между марките, а като стане нещо да се опитваме да се обединяваме (пример: протестите за цените на горивата) и без тва ни клецат отвсякъде, що трябва и сами да се клатим. Според мен ще е най-добре ако приключим с темата.

Лека вечер на всички фенове.

Напълно съм съгласен с вас колеги(spacepl и Mitsubishi Galant) :hilezh: Без никакви лоши чувства

''за карлсон, които живееше на покрива ли говориш? оня с перката.......''

Бе мислих,че говориш за тунинга на Мерцедес а не за оня с перката дето живеел на покрива :hilezh::lol:

Редактирано от BENZINO_VN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в кое време от годината ги сравнявате ...

с хубави гуми нямаш проблеми в снега. пък и какъв сняг в БГ след като общините го чистят на мига. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с хубави гуми нямаш проблеми в снега. пък и какъв сняг в БГ след като общините го чистят на мига. :hilezh:

бе кво говориш, те не му дават да завали направо :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за карлсон, които живееше на покрива ли говориш? оня с перката....... :lol:

:hilezh::lol:

.... ненапразно в бмв форума такива теми се заключват моментално, дори да става дума за БМВ вс. Трабант, където победителя е очевиден.

Нас пък ни кефи да няма цензура. :bia:

6т. за модовете :hilezh::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РусИ пак си се нагълтал с дунавска вода http://www.carlsson.de/

Шопе намери ли гараж да скриеш дарака за зимата? да не забравиш да припомпваш гумите от време на време да не се деформират до на пролет.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с хубави гуми нямаш проблеми в снега. пък и какъв сняг в БГ след като общините го чистят на мига. :hilezh:

:bia::hilezh::lol:

Не не мога повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh::bia::hilezh:

лесно ти е във Варна, а питаш ли ги шопите като излязат с някое пиче на Витоша и завали сняг? заебават момата и хващат лопатата ........

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе кво говориш, те не му дават да завали направо :hilezh:

Mчи как, от "Камор Ауто" са платили на Любка Кумчева да отклонява облаците към Румъния, че иначе щели да им спрат продажбите :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лесно ти е във Варна, а питаш ли ги шопите като излязат с някое пиче на Витоша и завали сняг? заебават момата и хващат лопатата да ринат...

E как бе,сега нали сме с quattro-то нема се излагаме :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...