Jump to content

ТЪРСЯ Audi A4 1.8T Avant Quattro


Recommended Posts

да колегата взе добро АУДИ А4 1.8Т куатро /авант/ ама и неговото е 1999г. Фейслифт и на фона на това че ги няма почти.

Могъл е да се пазари и за по малко да я вземе но явно така е преценил ...

Аз съм привърженик на /седан/ в краен случай ще взема комби ама трябва да е /черно или графит цвят/ иначе нем ...

Ако трябва да бъда честен също в началото на годината в мобилето имаше още едно АУДИ А4 1.8Т куатро Б5-Фейс 2000г. /седан/ регистрирано+4броя гуми зимни и джанти 4 летни гуми с джанти с каско имаше още няколко месеца напред почти всичко платено+подгрявания на седалки и т.н /по памет говоря/ на някъде между

12000-13000лв. беше това беше в началото на 2008г Март-Април месец.

Яд ме е че нямах толкова пари за да го взема ...

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Кво ще кажете за товаА4

Вчера бях при въпросната кола на оглед.

Впечатления:

Ръжда отзад на задната врата близо до мястото където се пъха ключа.

Дисковете на предните и задните спирачки имаха ръб поне 4-5мм ако не и повече. 96000км :flehan:

Отгоре изгледа на двигателя е добре напудрен, а от долу леки течове тук там

цена 15300 , човека ми каза че е платен акциза 5000 бонаи затова е такава цената понеже е 180кс.

това е :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Късмет Ви желая, дано си намерите коли за по 8-9К лв. и да се "качите и само да карате" ...

Както се казваше в един виц ..."А дано, ама надали..".

Нали не твърдиш, че има кола над 8год. и над 250хил.км. за която гарантираш, че няма да има проблем я със скоростно кутия, я със двигател? :bia:

По тази причина никой не може да ме убеди, че Б5 преди фейса реално е над 8-9 хил.лв. пък ако иска и златно покритие да й слага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега vancho20 както споменах тая кола е в интернета с едни и същи снимки от незнам безброй много време сигурно не е мърдана от там от миналата зима нормално е да има ръжди и т.н не се знае преди това къде е висяла пак така ...

Бил и платен акциза затова незнам какво си ... чудно ми е колко време ще откара това Ауди още в нета ...

Бих ти препоръчал макар ти да искаш Авант ... в мобилето има едно Американско Черно на цвят с кожи с незнам къкво си и то е акцизно и то се върти в нета от много отдавна беше на 17000-18000лв. началото на годината сега гледам 14800лв. му е цената пише че е 2001г има 5 снимки в обявата от които само 2 си приличат /тия дето е отван снимано/ незнам защо всеки път е с нереални снимки амами се вижда по добро!

Понеже спомена че искаш Авант но може и /дизел/ сега погледнах в мобиле че още седи едно ...

Audi A4 1.9TDI quattro

цена: 11500 ЛВ.

Дата на производство февруари 2000 г.

Тип двигател Дизелов

Мощност (к.с.) 110 к.с.

Скоростна кутия Ръчна

Категория Комби

Пробег 96000 км

Цвят Сребърен

Особености:

4(5) Врати, 4x4, ABS, Airbag, Buy back, Автопилот, Аларма, Бордови компютър, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Застраховка, Имобилайзер, Климатроник, Ксенонови фарове, Лизинг, Металик, Нов внос, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключване

Допълнителна информация:

Нов внос.Отлично състояние.4 бр.нови гуми.QUATTRO (4X4).Най-добрият мотор-1.9TDI-/110к.с./

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли няма табелката quattro отпред на решетката като е 4х4 , а отзад нищо. Може така да ги произвеждат :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно че няма ама на две места пише че е quattro тъй че на място е най-добре да се провери ако няма и на махагоновата лайстна над жабката тогава вече е наистина мистерия и недоумение ;):bia:;):hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно че няма ама на две места пише че е quattro тъй че на място е най-добре да се провери ако няма и на махагоновата лайстна над жабката тогава вече е наистина мистерия и недоумение :flipoff::flipoff::verweis::flipoff:

това че няма отпред, не те ли навежда на мисълта че, е сменяна решетката (а защо ли). За отзад незнам как са захванати , с лепило или болт, ама ако е куатро отпред дори да я няма табелката има място (легло) където стои. А на тази кола няма, ако греша някой по разбиращ да ме поправи. Разбирате ли ме какво искам да кажа, решетка защо се сменя, предполагам че, сама неможе да падне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Склонен съм да вярвам че е сменена решетката но все си мисля че тази емблема quattro независимо на коя решетка е от тоя модел са едни и същи и се закрепва посредством ЩИПКА.

Едно телефонно обаждане или оглед на място ще изясни мистерията дали е quattro или не е :flipoff::icon_biggrin:

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега MAPTO7007 ,върви ли търсенето. Ония ден обиколих 70% от автокъщите в Пловдив и нищо бензиново не открих. А4 след 99г. трудна работа, никакъв избор само дизеларки, една ми хареса и тя с 2,5ТДИ небеше скъпа ама с тоя двг. :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега vancho20 търсенето и тука не върви Аз обиколих цяла Дупница ...

има дизеларки ама само с 2.5TDI quattro FACELIFT ... иначе има и стари преди фейса ама мене те не ме интересуват ...

а 2.5TDI quattro Facelift-a са ефтини 9000-10000-10500лв поне 2-3 видях ама както казваш ти с тоя мотор не става ...

аз имам и скрит `жокер` ама сега не ми се споменава за него :hilezh::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали не твърдиш, че има кола над 8год. и над 250хил.км. за която гарантираш, че няма да има проблем я със скоростно кутия, я със двигател? :D

По тази причина никой не може да ме убеди, че Б5 преди фейса реално е над 8-9 хил.лв. пък ако иска и златно покритие да й слага.

Нали се сещаш, че има коли на доста по-малко от 8г. и 250хил.км., които имат проблеми с двигателя и скоростната кутия, и не само с тях ... всичко е много относително ... все пак говорим за коли "втора" ръка (ако не вече 4-та или 5-та) :D

Колко струва- ами толкова, колкото е готов да даде даден купувач за такава кола и да се намери кой да му я продаде на тая цена ... това е ... :wall:

Късмет на "търсещите" колеги ... :D

ПП: емблемата quattro на решетката се закрепва със щипка, и наличиети И ( липсата) не е гаранция за наличие (липса) на quattro в автомобила ...

Най-сигурно - лягаш и гледаш отдолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм с колегата diters и по двете мнения ...

тъй че колега vancho20 ако си склонен на компромис както спомена и имаш възможност може да отидеш до София ако не греша и да погледнеш онова AUDI A4 1.9TDI quattro B5 Facelift /110к.с/ дето ти показах от мибилето...

и най важното пожелавам си успех и на мен и на всички които търсят ... даден автомобил ...

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко струва- ами толкова, колкото е готов да даде даден купувач за такава кола и да се намери кой да му я продаде на тая цена ... това е ... :rolleyes:

Точно и ясно.

Цената която аз бих за кола ще е нормалната, демек между високата и средната, мисля че тази цена ще съответства на изискванията ми.

Не търся нито ефтиния нито скъпия автомобил който немога да си позволя.

А относно дизелака може би една помпа дюза 116кс, па ако е 130кс още по добре за 110кс се въздържам нищо лошо за тях , просто ми трябва и динамика на автомобила.

Редактирано от vancho20
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че то с `чип` и 110к.с ще станат 130 и повечко хаха ...

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че то с `чип` и 110к.с ще станат 130 и повечко хаха ...

Така е ама чипа е краен и резервен вариянт, пък ако случим на някой трошляк и един кашон чипове няма да стигнат да върви каручката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше поне 5-6 1.8Т Куатро и няколко 2-3 видях без Куатро ама за качество не съм гледал понеже не ме вълнуват тези преди Фейслифта колега ...

имаше едно черно ми хвана окото 2000 година фейслифт,хром лайстна,рекаро,фис-борд,махагон хубавко ама 2.5TDI quattro :(

и така то иначе търпение и чакане трябва ама ... :bia::angry::blink:

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рискувайте с кола, която не е примерно с Рикарду или ФИС? Фатката е задвижаването и мотора да са правилните!

Така направих и аз, макар и да бленувам все още авант-а :blink:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3 никога не правя прибързан избор и се старая да взема нещо уникално или да го променя така че да ми харесва и да няма друго тъкова макар и с цената на това да чакам много много време ... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като навали снега ще си седим на топло и ще чакаме дедо мраз с подараците , дано донесе по едно А4 quattro .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...