Jump to content

Копие на дистанционно за гараж


Recommended Posts

Здравейте,

Вратата на подземният паркинг където е гаража ми се отваря с дистанционно, обаче инвеститора е предвидил само по 1 дистанционно на гараж. В моят случай обаче се събират 2 коли в гаража и аз и приятелката ми паркираме там.

Та въпроса ми е къде могат да ми направят копие на моето дистанционно и горе-долу колко излиза като пари?

Дистанционното прилича на дистанционно за аларма на кола.

Благодаря:hilezh:

Редактирано от didoya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за идеята, колегата grizzly подхвърли също една много полезна идея в стил направи си сам;) Ще я тествам, ако не стане ще бегам при фирмата дето е монтирала вратата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 years later...

Колеги, купих гараж на който е монтиран Hormann Promatic 2, обаче няма дистанционно. В Китай има някакви алтернативи по 15$ и пише че може да се копира сигнала от оригиналното дистанционно...но аз като нямам оригинално? Дали може да се обучи директно от машината?

 

Примерно нещо такова

 

Редактирано от K4m3n
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина зависи от модела и ако някой колега не се занимава с това и не потвърди, ще е най-добре да се обадиш на представител на марката... в гугъл ще пише за региона, който ти трябва или директно в официалния сайт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се добави алтернативен приемник и да се приключи сагата с монопола на Хьорман.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...