Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Satriani за теб цените са следните предлагам ти АТЕ дискове и накладки за дисковете може и BREMBO............

Най-вероятно ще се чуем в края на следващата седмица. Ще ти пиша :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегата vesoto тампоните заден мост са 30лв на FEBI цена за теб а за каретата ляво и дясно ли иксаш.Забравих само да те питам колата има ли ABS че и това има значение.....

Valdeni това го нямам:) съжалявам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

The saint 11 карам, насочиха ме към тев и искам да те питам задно гърне за моето ауди а4 1999 1.8 хубаво безшумно дали ще може да уредим. До скоро колата не се чуваше ама нещо сега започна да дрънчи задното гърне и е много гадно. А също като гледам сам и за смяна на предни дискове. За АТМ ми обявиха цена от 90лв на диск. Въпроса ми е тези дискове добри ли са както и цената също? Като тръгна да сменям накладките ще сменя всичко и тотала доколкото сам чул за АТМ дискове и накладки ще е около 300лв! Прав ли сам?

Надявам се да ме посъветваш, аз имам твоя тел. като тръгна след месец да ги сменям нещата ще се свържа с теб.

Очаквам оферти за дискове и гърнета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега

Значи за гърнето няма да мога да ти помогна колега но за дисковете и накладките сега ще ти кажа

значи по принцип за дискове и накладки аз продавам само АТЕ за накладки и АТЕ и Brembo за дискове.Това е най-доброто което може да си сложиш на колата.Ако ти се дават малко повечко пари мога да ти предложа спортен вариант на BremboMAX.Това представляват нарязани дискове с високо съдържание на карбон в тях и с отлични показания при спиране при мокро време.

73лв е цена за теб с отсъпката на нормален диск на АТЕ

70лв е нормален диск цена за теб на Brembo

96лв е цената за теб на предни накладки на АТе заедно с датчиците ти предполагам имаш и датчици за износване.ако нямаш цената на накладките без датчици е 81лв

Значи 2 диска на АТЕ + предни накладки на АТЕ с датчици за теб цената е 242лв!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодария ти колега за бързият отговор и за тази цена! ще гледам да ги взема от теб. Имам ти телефона и ще се свържем за да ми кажеш къде да отида! Накладките май са ми с датчик така че ще взема тези за 96лв. А за дискове Brembo, тази фирма ми е добре извесна из скъпите спортни коли и продуктите са им върха, но адцки много хора препоръчват АТЕ(по-горе съм сгрешил, не исках да кажа АТМ а АТЕ, за което сега се коригирам)! А защо цената е близка между АТЕ и Brembo?

Ще се чуем, още веднъж благодария за офертата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ценово почти няма разлики между Брембо и АТЕ тъй-като качеството на двете фирми е на изключително ниво.ATE е оригинално вграждане на Audi а Brembo си е с традиции в спирачната система.Въпрос на избор и предпочитание....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка, кажи моля, предни спирачни апарати за Б4, 92 година, NG двигател, ABS - какви пари струват? И има ли тъй наречения ремонтен кит за тези спирачни апарати?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате за нови спирачни апарати забрави.Там цифрата е потресаваща.Евентуално толкова ако си закъсал може да се поровиш за нещо втора употреба.А за ремонтния комплект-по принцип имахме за некви опели ама не знам дали има за истински коли:respekt: Шегата на страна, ще проверя как стои въпроса утре и ще ти кажа с какво мога да ти помогна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се знае дали ще ми трябва де .. просто искам да съм информиран. Бах ги и в железата скапани...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка, кажи моля, предни спирачни апарати за Б4, 92 година, NG двигател, ABS - какви пари струват? И има ли тъй наречения ремонтен кит за тези спирачни апарати?

Бате за нови спирачни апарати забрави.Там цифрата е потресаваща.Евентуално толкова ако си закъсал може да се поровиш за нещо втора употреба.А за ремонтния комплект-по принцип имахме за некви опели ама не знам дали има за истински коли:hilezh: Шегата на страна, ще проверя как стои въпроса утре и ще ти кажа с какво мога да ти помогна

И аз мислех за брембо апарати ама май....друг пат... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме каква е цената на тампоните на магарето за колата от подписа. С ръчна скоростна кутия е. Цената на четирите броя по отделно и на коя фирма производител са?

Интересува ме също така и цената на маншон за външно каре на същата кола и фирма производител.

Мерси предварително.

П.П.: Thesaint11 ти си наясно с качеството на авточастите. На коя фирма ще ми препоръчаш да си взема маншон. Този същия го смених преди 1-2 години и е на SPIDAN. Тогава много ми ги хвалиха, но е ти на колко му е живота...

:D:D:D

Редактирано от Lyubo_Toshev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся да си купя конзолата след волана, на която са мигачи, фарове и .... За ауди 90 89. А ако става може и по новия модел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи колегха за маншона мога да ти го предложа на FEBI цената му е 15лв.

A не те разбрах кой тампони ти трябва тези от зад ли?Там са само 2 цената им е 14лв бройкаа пак на FEBI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А можеш ли да намериш тампони, шок-тампони и прашници за задните ми амортисъори (колата от подписа)?

Ето малко номера:

KAYABA 915 412

MAPCO 34 803/32 805

RUVILLE 835 720

FEBI 07929

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да го имаме в магазина колега.Мога да ти кажа къде да отидеш защото специално с датчиците най-добре със стария да отидеш за да се свърши работа,иначе я го уцеля я не.Този е някъде към 25лв мисля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ниакъв проблем няма колега ще ти кажа да отидеш в магазина където ще ти обърнат внимание тъй като аз съм в магазина в който имаме само части за основен ремонт.Ще ти кажа кой да търсиш и къде се намира.Само ми се обади преди това да се разберем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената на този филтър на Hengst e 39лв.това е ценатра за теб с отсъпката.Имам го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...