Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Димо, дай някаква цена за сътпково моторче за Audi Coupe '94г. 2000cc 16valve 140bhp. Мисля, че е на Bosch, но някой май му спусна нещо за Siemens. Виж и кажи, ако ти трябват др данни ECU-то е Bosch!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даи ми цени (ако може) за:предни и задни амортисьори;носачи;всички тампони на двигателя;скоростите и щангите. AUDI COUPE-87г,90кс,DS

Колега ето и цените съжалявам за малкото закъснение ама не бях на работа

Пр.амортесьори маслени на Билщайн 80лв

газови 90лв

Задни 62лв маслени

102лв маслени

Единият носач е 120лв на Феби другия е 110 пак на Феби

тампоните на носачите са по 8лв бройката

тампоните на двигателя са по 20-ина лева ама трябва да ми кажеш има ли климатик колата и предполагам е с ръчни скорости нали?

Тампоните на стабилизиращата щанга са по 3лв и те на феби

Това е колега от мен ако има нещо пиши......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Всички от клуба 12% отстъпка

Все пак Audi-tata трябва да се в отлично състояние:bia:

Тел. 0888 314 025 Димо

ICQ 347 367 465

ДИМО, търся качествени биалетки, за Ауди В4, 1992г., 90к.с. моноинж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Димо видях че предлагаш и части за основен ремонт

Трябват ми основни и биелни лагери на 1-ви ремомнт

Глава

Бутала

и комплект гарнитури

Колата е Ауди 100 2.5 ТДИ ААТ мотор

мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо видях че предлагаш и части за основен ремонт

Трябват ми основни и биелни лагери на 1-ви ремомнт

Глава

Бутала

и комплект гарнитури

Колата е Ауди 100 2.5 ТДИ ААТ мотор

мерси предварително

Веско чак сега ти отговарям защото бях почивка няколко дена

Значи мога да ти предложа комплект гарнитури за 143лв.Това вклучва всички нужни гарнитури без тази за главата защото трябва да ми кажеш коя дебелина да е

За буталата не си ми казал кой ремонт ти трябват за това ше ти кажа са Std

за 1-ви и 2-ри цилиндър цената на бройка е 340лв за 3-ти,4-ти и 5-ти цената е

360лв на бройка.това са на Nural който са оригинално вграждане

А цената на главата е 1250лв която вклучва и вода4ите за клапаните на нея и бренерите

значи ако решиш ми се обади за да се разберем за отстъпката може да ти направя и малко по висока от обявената предвид високата стойност на поръчката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме цената на ГНП-то за Audi 80 B4 1.9TDI 1Z ,и предни амортисьори BOGE ако не некви други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме цената на ГНП-то за Audi 80 B4 1.9TDI  1Z ,и предни амортисьори BOGE ако не некви други.

Колега амортесьорите на Bilstein са по 106лв бройката ако искаш мога да ти намеря и боге но цената е същата но не може да се каже същото за кечеството.

тампоните макферсона които трябва да смениш със амортесьорите са по 15лв на Febi.

От тези цени ползваш намалението:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за ГНП-то можеш ли да дадеш цена?

бате това стува една торба с пари но ако е толкова наложително мога да ти потърся.

само да те помоля ако можеш някакъв номер на помпата да ми дадеш че така е сложно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме зарадва :D Сега не мога да дам номер тъй като колата е в сервиза но моторът е 1Z мисля че това върши работа,ако не довечера ще ти го напиша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей ще ми дадеш ли цени на частите за основен ремонт на AUDI B4 1.9TDI 1Z.Сегменти,лагери билни и други разни джунджурии които се сменят при такъв ремонт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей ще ми дадеш ли цени на частите за основен ремонт на  AUDI B4 1.9TDI 1Z.Сегменти,лагери билни и други разни джунджурии които се сменят при  такъв ремонт

Значи колега поради вакта че не си ми казал на кой ремонт искаш лагерите и сегментите ще ти кажа за стандартни то цената е еднаква...

значи сегменти мога да ти предложа на Geotze са по 24лв на цилингър мога да ти предложа и на Kolbenschmit по 30лв на цилиндър

Биелни лагери 45лв на Glyco i 42лв на Kolbenschmit.Te са комплект

Основните лагери 50лв на Glyco и 53лв на Kolbenschmit имам и един евтин вариант израелски които са мн добри 30лв!

Гарнитурата на глаевата е 53лв немска метална на Geotze

за капака на клапаните е 31лв

смукателноите кл са по 15лв бройката

изпускателните са по 16лв

водачите за клапаните са по 2лв бройката

гумичките на клапаните са по 0.80ст

всичките семеринги са кам 20лв

гРНИТУРАта за картера е 70лв защото е метална с целия картер

гарнитурите за колекторите са 15лв всичките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз бих помолил модераторите да я направят важна тая тема, щото доста хора имат полза от нея и да не я търсим некъде си при нужда :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз бих помолил модераторите да я направят важна тая тема, щото доста хора имат полза от нея и да не я търсим некъде си при нужда :bia:

Молбата е и от мое име.

Той Димо го заслужава защото е в услуга на всеки който има нужда от някакви части или информация! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на всички за комплиментите!

Радвам се че оценявате това което правя:(:bia::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересувам се от предни амортесьори заедно с аксесоарите към тях (прахоуловители, маншони и тн.) знаеш ги по добре за AUDI 2.0E -произв.1990г

Мотор код- 3А;автоматик.Мисля че оригиналните са BOGE.Проблема е че колата е с по-ниско свалено шаси,но не е с червени пружини(спортно окачване), със син цвят пружини.Не съм наясно какви амортесьори трябва да взема газови или маслени и за нормално окачване или за спортно-надявам се ти да си наясно.Ще има ли проблем защото съм от Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересувам се от предни амортесьори заедно с аксесоарите към тях (прахоуловители, маншони и тн.) знаеш ги по добре за AUDI 2.0E -произв.1990г

Мотор код- 3А;автоматик.Мисля че оригиналните са BOGE.Проблема е че колата е с по-ниско свалено шаси,но не е с червени пружини(спортно окачване), със син цвят пружини.Не съм наясно какви амортесьори трябва да взема газови или маслени и за нормално окачване или за спортно-надявам се ти да си наясно.Ще има ли проблем защото съм от Пловдив.

Значи първо да ти кажа че щом си от Пловдив няма проблем ако се споразумеем ще ти пратя нещата по куриер за моя сметка!

А по въпроса за амортесьорите явно си със спортно окачване но това трябва да го провериш дали е слагано фабрично или допълнително.Ако ми кажеш рамата на колата мога да го провера.

В такъв случай мога да ти предложа цяло спортно окачване или само амортесьорите.Иначе стандартните са 96лв газовите и 85 лв маслените!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи първо да ти кажа че щом си от Пловдив няма проблем ако се споразумеем ще ти пратя нещата по куриер за моя сметка!

А по въпроса за амортесьорите явно си със спортно окачване но това трябва да го провериш дали е слагано фабрично или допълнително.Ако ми кажеш рамата на колата мога да го провера.

В такъв случай мога да ти предложа цяло спортно окачване или само амортесьорите.Иначе стандартните са 96лв газовите и 85 лв маслените!

Рама №WAUZZZ8AZMA043494

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...