Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Thesaint,имаш ли тампони за задните амортесъори за Ауди Купе 2,0 20V 1990 год?

И някой ше ми каже ли къде е тва "АУТО+" да си зема датчик за температура на маслото?? :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ауто+ е на хладилника срещу завод витоша.

а кои тампони ти трябват тези които се между купето и амортесьора ли или тези на моста долу

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто е quattro,отдолу даже имам нови тампони на носачите...трябват ми тея между амортисъора и купето..за тях става въпрос...

мерси за Ауто+ :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тези са по 15-ина лева.Ако искаш като ходиш в Ауто+ питай трабва да ги имат...ако искаш и аз мога да ти ги дам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

280мм искаша да кажеш предполагам....

Мога и дискове АТЕ да ти предложа пак са на такива пари може би една идея повече.Но Brembo е изпитано и препоръчвам.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предни газови амортесьори Bilstein 96лв бройката цена за теб

Трябва да смениш и тампоните на макферсона отгоре които са по 16лв на ФЕБИ и комплект прашници и буфери които са 38лв

Това е всичко което трябва да се смени за да важи гаранцията на амортесьорите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, да ти се намират за Б4 авант 1.6 повдигачи на задната врата, че моите нещо са заминали...

другото, което ме вълнува - колко струват 4 нови амортисьора за Б3 куатро, 1.8/1989г., + останалите прилежащи анджаклами, които съпровождат смяната на 4 амортисьора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти

Предните амортесьори за Б3 quattro са като на Б4.Усилени са, не са като на номралните Б3-ки.

Цената им е 96лв бройката цена за теб.Това са на Bilstein

Задните обаче Bilstein не прави за quattro така че от високия клас амортесьори мога да предложа BOGE 150лв цена за теб на брой.

Всичките тези са газови.Ако искаш мога да ти напиша цени и на по никък клас амортесьори,ако тези ти е виждат скъпи.

Иначе трябва да се сменят 2-та тампона на макферсона от пред които са по 16лв на феби и комплект прашници които са 38лв

Това е всичко което ти е нужно да смениш!

ако има още нещо питай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10x за бързия отговор - сега малко да посмятам, че май ми се заформя цифричка:-)))

не си ми написал нищо за повдигачите на задната врата на Б4 авант...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За повдигачите не мога да ти помогна:bia:

Ето ти клиентските цени и цените за теб на нещата

Пр.газов Билстеин 107клиентка за теб 92лв.бр.

Заден БОГЕ 170 клентска 145бр. за теб

т-н ни макферсон 27лв двата

30лв комплект буфери цена за теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо,искам да си взема от теб тампоните на Макферсона и 4-те тампона на носачите,тъй като по прекрасните ни пътища са пак за смяна.Комплекта два тампона на Макферсона, с лагерчета май бяха, са 27 лв.,кажи ми обаче че не мога да го измисля 4-те тампона за носачите колко ще ми излязат и имаш ли ги налични да звънна да ги взема всичките неща.Става дума за колата от подписа и ............Благодаря предварително :wall::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ето ти цена за теб

2 предни тампона макферсон на FEBI 27лв цена за теб

2 тампона на BOGE 45лв цена за теб

4-ри тампопна на носачите на FEBI 30лв цена за теб

4-ри на BOGE 75лв цена за теб

Имам ги всичките.Само ми се обади да се разберем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не продавам такива неща колега.Това нещо по принцип е доста скъпичко ново не знма дали знаеш.Ако искаш напиши ми номера на твоето и ще ти го проверя за колко може да се намери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

210 лв цена за теб на Bosch.С една година гаранция.Трябва да смениш и бенз филтър.Имам я помпата само пиши ако искаш.Може да се намери и някой евтин вариант на тази помпа има много евтини разни китайчета и т.н.Ако искаш може и нещо такова да ти намеря,обаче за тях не мога да ти дам гаранция.....Иначе цената им е около 150лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...