Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ЗДРАВЕИТЕ!

ТЪЙ КАТО СМЕ В БЪЛГАРИЯ СИ ТЪРСЯ СТРАНИЧНИ ОГЛЕДАЛА ЗА АУДИ А4 QUATRO САМО СТЪКЛАТА !!!!!МОИТЕ ГИ ОТКРАДНАХА:)

ТАААААААААА КОЛАТА Е 125 К ПО ДОКУМЕНТИ 2000 Г МОДЕЛА Е ОТ 99 НАТАТЪК.СТЪКЛАТА ОТ А4 99 Г НЕСТАВАТ ОТ 2000 НЕСТАВАТ

НЯКАКВИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Тишо,

Ще трябва да ми кажеш точно за коя капачка обаче ме питаш, защото има няколко модела които се слагат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! Интересувам се от цени на ролки, ремъци, термостат, водна помпа на А6-авант 12.1999г, 2.5 тди, 150 к.с. автомат, типтроник

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Тази конзола мога да ти я предложа оригинална с доставка 4-5 работни дни от Германия на цена 65лв към теб!

Ако ще решиш да я поръчваш само ще ми трябва рамата за видя точно с кой цвят е твоята за да не стане грешка

Поздрави и приятен ден от мен

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wholesales-Wheel-Center-Caps-for-Audi-A2-A3-A4-A6-A8-TT-RS4-RS6-free-shipping.jpg тези!

Здрасти Тишо,

За тези капачки имам опция 23лв/бр оригинална с доставка 4-5 работни дни!

Приятен ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конзолата от Порше България ми е 10 лв повече с един ден доставка. Няма смисъл.

Капачките за джантите, това малките ли са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо искам да те питам имаш ли съответните по доло части за Ауди Coupe 2.0 20v quattro, двигател NM, година 03.90 и на кой производител са и цена :

- биалетки

- тампони на носачите

- тампони на мостовете

- хидравлична помпа (тая на двигателя с ремъка, не тая на спирачките)

- болтове по окачването

...и едно нещо за интериора ако продаваш такива, трилъчевия волан на ауди (на s2-ките мисля че ги слагат). . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , отново искам цена ако може за обслужване на Ауди А8 99г. 2.5 150 к.с. ( ремъци , ролки , масла ,термостат ) .

Също така ако може предни носачи .

Благодаря отново !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Специално за този датчки ще те посъветвам да си сложиш оригинален такъв, защото доста често алтернативните не показват правилните показания

Оригиналне мога да ти предложа на 55лв с поръчака 4-5 дни от Германия, иначе алтернатива на Bosch , която е налична 43лв

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, понеже ми писна от нискокачствени тайвански пластмаси, можеш ли да дадеш оферта за спойлера/ножа на предната броня на А3 преди фейслифта. Парт номера, който намерих е 8L0807110B

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Мога да ти поръчам оригинален такъв за 3-4 работни дни доставка на цена от 140лв

Наистина алтернативните се чупят за отрицателно време просто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Ето какво мога да ти предложа:

Боге( такива са оригиналните) мога да ти ги дам на 110лв/бр

Bilstein 115лв

Kayaba 95лв/бр

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Принципно Текстар е марка която е с много високо качество и това,че са се изкривили старите в никакъв случай не искам да кажа, че е от лоши дискове.Доста често изкривявания се получават и от не толкова правилна експолоатация на дисковете, а и от други странични фактори( обливане с вода веднага след рязко спиране примерно и т.н.)

Аз лично основно предлагам АТЕ, като марка която е с най-високо качество.Не,че не се е случвало някой да ма проблем, но мнгоо по-рядко от която и да е друга марка

За теб мога да ти предложа следното

АТЕ преден диск на цена 85лв/бр

АТЕ накладки 87лв к-та

Поздрави и успешен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...