Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

OK.

По куриер, можеш ли да ми я пратиш, с наложен платеж?

Адреса е:

9300 Добрич

Ивайло Йорданов

тел.: 0888922532

Ще си я взема от офиса на куриера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мога, обаче за понеделник става ли или ти е късно?

Днес вече няма за кога да дойде куриера просто, а утре е събота

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам части за основен ремонт(всички видове автомобили) и ходова част,спирачна система и окачване(само за немски)

Geotze,Nural,Kolbenshmit,AE,AMC(бутала,сегменти,лагери,глави,гарнитури...)

Brembo,ATE,Febi,Bilsteisn,Sachs,MOOG,Pierburg (дискове,накладки,амортесьори и вси4ки видове тампони,маншони,носа4и.....)

Филтри, ремъци, ангранажни ролки

Масло Castrol

Работя предимно с марки които са за първоначално вграждане за Audi

За Всички от клуба 15% отстъпка

За тези които не са от София възможни са доставки по куриер

Все пак Audi-tata трябва да се в отлично състояние:bia:

Тел. 0888 314 025 Димо

ICQ 347 367 465

Здеавей,колега. Интересува ме какви накладки

(предни и задни) предлагаш и на каква цена за Ауди А4 2.0 TDI(140к.с.),2005 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Като марка те пропоръчвам АТЕ, това е най-доброто което може да сложиш на колата

За да бъда максимално точен в цената, ще те помоля да ми пратиш рамата на колата на едно лично съобщение и ще ти дам оферта

Поздрави и приятен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , колега ще можеш ли да ми дадеш цена за комплект съединител ( с и без демфер ) за Ауди А4 1997г. 1.8 турбо куатро .

Благодаря ти !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти

К-та феродов диск,притискател и лагер на Sachs ще ти струва 250лв, иначе заедно с маховика се отива на цена към 800-900лв, но много рядко се налага подмяната му.Ще си усетил със сигурност ако е заминал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Този накрайник за съжаление го няма никъде, мога да ти предложа само като оригиналне на поръчка от Германия на цена 155лв към теб

Може да дойде за 4-5 работни дни ако решиш

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Този накрайник за съжаление го няма никъде, мога да ти предложа само като оригиналне на поръчка от Германия на цена 155лв към теб

Може да дойде за 4-5 работни дни ако решиш

Поздрави

Димо

Купих едни ментета ако не станат ...ще се чуем...поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да сменя ангренажа на 1,8 ADR мотор, че му дойде времето. Каква е цената за всичко което е препоръчително да се смени? Не съм сигурен че ми е коректен въпроса, но идеята ми е че се разглобява доста и не искам да правя 2-пъти това упражнение. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , каква е цената на бензинова помпа за Ауди 100/C4 / 2.0 E /AAD / 115 h.p

(най вероятно Pierburg) , вие ми и е въпрос на време да я сменям та сега събирам инфо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да сменя ангренажа на 1,8 ADR мотор, че му дойде времето. Каква е цената за всичко което е препоръчително да се смени? Не съм сигурен че ми е коректен въпроса, но идеята ми е че се разглобява доста и не искам да правя 2-пъти това упражнение. Благодаря!

Здравей колега,

Ангренажа при теб се състои от следните компоненти

Ангренажен ремък, обтяжна ролка,паразитна ролка и хидравличен патрон

Всичко това с възможно най-качествените части мога да ти дам цена 260лв всичко с калкулираната отсъпка за клуба

Отделно ти препоръчвам да смениш 3-те външни ремъка(климатик, хидравлика и алтернатор), които ще ти струват още 30лв

Водната помпа при теб не е ангренажно зацепена и не е задължително да се смени, но все пак ще ти дам цена и за нея - 66лв

Ако имаш още въпроси- питай :)

Поздрави и приятен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей.искам да питам дали случайно имаш части за ауди 80 б2 81г 1,6 карбуратор,трябва ми картер,задни амортисиори.4етиите лагера,и цялата генерация само :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , каква е цената на бензинова помпа за Ауди 100/C4 / 2.0 E /AAD / 115 h.p

(най вероятно Pierburg) , вие ми и е въпрос на време да я сменям та сега събирам инфо

Здравей колега,

Тази помпа на Pierburg е доста скъпа.Цената и е 430лв, като с много прилична отстъпка мога да ти дам цена 300лв за теб!

Има разни евтини вариянти за около 200лв, но аз лично не се наемам да ти продам такава

Поздрави и успешен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търса потенциометър на дроселова клапа за ауди В4 2000куб. 90к.с. с някой от тези номера 0 438 201 192 или 0 438 201 193 изписан на алуминиевия корпус на целия моно блок,стъпковия мотор е с 6 крачета. тел.0887783526

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей отново , колега ще ми дадеш ли цена на преден ( десен ) лагер на главина . Колата е А4 97ма , 1.8 турбо куатро .

Благодаря ти !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, търся да закупя емблeми за задния капак на Audi 80 В4 Avant Quattro 2.6 V6, съответно като надписи:

"80", "Quattro", "2.6 V6"

тел: 0898 882590

Димитър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търса потенциометър на дроселова клапа за ауди В4 2000куб. 90к.с. с някой от тези номера 0 438 201 192 или 0 438 201 193 изписан на алуминиевия корпус на целия моно блок,стъпковия мотор е с 6 крачета. тел.0887783526

Не мога да помогна с нищо колега

Съжалявам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся преден капак за Ауди 80 б4 1992 година 1.9 тди ако имаш колко пари го даваш

Няма да мога да ти съдействам колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Ето това са цените с поръчка от Германия на надписите.Говорим за оригинални такива:

надписа "80" 10лв

надписа "quattro" 205mm 40лв,120мм-30лв

надписа "2.6" 20лв

надписа V Обаче не може да се поръча

Здравей,

Лагера мога да ти го предложа IPD за 58лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...