Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

Здравей колега,

Ще те помоля само за лично съобщение с рамата н колата за да го проверя точно, но първо не е лошо да видиш за втора употреба, защото новите са доста скъпички принципно и ако се намери 2-ра ръка на добра цена е доста по-разумен вариянт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега можеш ли да дадеш цени за:

Предни сп. дискове,вентилирани 288х25мм,5х112

предни накладки

Задни накладки

Задни дискове,плътни

Въздушен и поленов филтър.

колата е пасат Б5,1,9ТДИ,110кс, август 98г.(по ВИН излиза 99г)предно предаване,комби

Ако имаш избор от марки,още по-добре

От софия съм и мога да дойда аз,само цените да се хубави :bia:

благодаря предварително.

Редактирано от garoto55
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега да ми кажеш цена за предното окачване

колата а4 б5 98

интересуваме само 8-те носача ако е възможно ако не цена за комплект

ако имаш различни марки моля за инфо

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Тези тампони се предлагат само като оригинална резервна част и мога да ги предложа с доставка 4 работни дни от Австрия на цена 185лв/бр

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

интересуваме маркуча който е между радиатора, топлообменника на маслото, разширителния съд и мисля двигателя за А6 2000 16V 95г. ACE. Има ли го, и ценичка. Мерси предварително. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

За да не ти кажа цена за някой друг маркуч, най-добре ще е ако ми дадеш скайп или мейл на който да ти пратя графика и да ми покажеш точно кой те интересува

Ако имаш пък номер от стария ще е най-добре и лесно

Поздрави и успешен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросния маркуч е с номер в ЕТКА: 4A0121101G. преди година и нещо ми гръмна оригиналния и чичо ми с "връзки" ме изпрати при едни агенти на Симеон. Егати ментето :D. Както и да е защото и цената беше неустоима, но просълзи завалията и е време за смяна. Та поради тази причина оригиналния не е наличен. Обнових си и профилчето. Вече има скаип и майл. :)

Поздрави.

Редактирано от tganev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,интересуват ме задни амортисьори,предни и задни дискове с накладки,съединител,хидравлична рейка и виско перка за ауди а4 1.6 101к.с. ahl мотор,ако може и цените:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Значи този маркуч с поръчка от Германия мога да ти го предложа на 160лв.Ако искаш може да дойде за 4-5 работни дни

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Ще те помоля да ми пуснеш рамата на колата на едно лично съобщение за да видя точно кода с който е твоя ключ, защоо има разлики

Очаквам го и ще те дам цена

Поздрави и приятен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Димо, ако може да ми кажеш цена за предни спирачни дискове и накладки АТЕ за Ауди 80 Б3, 1.8 RU? Дисковете са плътни, а не вентилирани. Благодаря предварително! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако може цена на всички ремъци и ролки за ауди а4 б5 1.8 125к.с 20в...благодарство предварително!!!

Здравей колега,

Ангренажен ремък+ двете ролки и хидравличния патрон, ще ти струват 265лв на най-качествените марки

Отделно не е лошо да смениш и 3-те външнни ремъка, които са още 30лв

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей,Димо интересува ме маншон на предно външно каре за Audi A6 C5 1.8T Quattro 2000г.Пробвах с Лобро от два магазина и по каталог им излиза по-голям в диаметър от моя маншон.Моя е 86мм при карето.Какво можеш да предложиш - цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,Димо интересува ме маншон на предно външно каре за Audi A6 C5 1.8T Quattro 2000г.Пробвах с Лобро от два магазина и по каталог им излиза по-голям в диаметър от моя маншон.Моя е 86мм при карето.Какво можеш да предложиш - цена.

Здравейте,колеги,интересуваме колко струват агренажните ремаци(казаха ми,че има два)+ролките,задно амортесьорче на багажника.Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

За да поучиш точен отговор ще те помоля да ми пратиш рамата на колата на едно лично съобщение и ще ти дам цените

П.С.

Същото ще помоля да направи и колега за маншона за да видя какъв е проблема при теб.Може да има нещо което е преправяно по колата

Редактирано от thesaint11
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега

Пуснах това запитване и снощи, но явно съм направил някаква грешка и го няма...

Можеш ли да ми дадеш цени на предни спирачни дискове и накладки за АУДИ 100 Авант 93г. АЦЕ двигател.

И второ питане - за един кофти чарк на този АЦЕ двигател. Отзад, под дистрибуторната капачка има един щуцер. Прикрепен е с два винта към блока, а от него излиза маркуч към парното мисля.

Та този щуцер - ако имаш възможност да ми дадеш цена и за него...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега искам да те попитам имаш ли части за Ауди А4 1.9ТДИ 98г 110 коня. Трябват ми ролки, ремъци и водна помпа необходимото за да го обслужа. Ако може да ми дадеш и някакви цени. Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм,че тоя номер с почистването става 2 до 3 пъти,после вече не върви,а аз съм го чистил 2 пъти :)

Колега, аз намерих такова моторче от един OPEL, в една морга и сега карам с него. Нямам проблеми. Пробвай по моргите. А става и с почистистване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Да разбирам ли, че колата е с 1z мотор както си написал в инфото ти?

Ако е така радиатор мога да ти предложа за 150лв

Поздрави и приятен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...