Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

здрасти колега

носача на ФЕБИ е 154лв мога да ти предложа и MOOG 196лв това са цени на дребно

Ролката и ремъка предполагам че са ти за А4 1.8

Там това което ти трябва е ремък 153 зъба+маслен обтегач+ролка+още една ролка Всичко това излиза 350лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте!!! Искам да купя антикрило за моето Б3, обаче проблема е, че търся оригиналното с което АУДИ излиза от завода (т.е. АЛУМИНИЕВО) Много не знаят че има такова но който не вярва да поразпита малко. Пишете ми knk2002@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли дискове за Audi A6 Allroad 2.7 Biturbo 2002 година и на каква цена ?

Също така ме интересува и семеринг на разатката 5.2 външен , 4,0 вътрешен ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Имам АТЕ на 175лв/бр и Brembo на 170лв/бр, а семеринга не мога да ти го предложа.виж оригинален най-добре

За накладките само трябва да ми напишеш рамата на колата за да мога да видя кода на спирачната ти система защото са два вида накладките

Поздрави Димо

Редактирано от thesaint11
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих още няколко неща:

Бутон за ESP - 8Н1 927 134 А 5PR

Бутон за парктроник - 8H1 919 281 5PR

Капачки м/у бутоните - 8H1 941 515 5PR

Ключа за пускане на светлините - 8E0 941 531 5PR

Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошла

Първо да ти кажа,че писането в форума става на кирилица

след това за ремъка на колата ти-предполагам че буквената индикация на мотора е NG(136коня) но въпреки това пак ремъците са 2 вида и за целта трябва да ми дадеш рамата на колата ти защото 88-ма година е точно грани4ната за ремъка.Иначе цената на хубав ремък е около 30лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти

Казанчето е само оригинално.Може да се поръча за 10 ина дена ще е тук.Цената му е 75лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен,

Първо да се похваля... от утре се надявам да стана щастлив собственик на една А4-ка '00г. :hilezh: Та в тази връзка искам да сменя всички ремъци и ролки. Колата е 1.8Т, с номер на рама WAUZZZ8DZ1A056616, двигателя е AWT.

Ще ми дадеш ли цени за тях, както и за две карета и един лагер (преден десен), за да приведем красавицата в подобаващ вид.

Мерси предварително :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо добре дошъл във форума

значи по сменята на агренажа имаш следните неща:

компклет ангренажен ремък(Dayco) + хидравличен обтегач+ролка която се натиска от него 305лв и отделно още една паразитна ролка която е 50лв

другите 2 ремъка са ти още 35лв

лагера на предната главина е 57лв

картата са по 140лв на Lobro такива каквито са оригинално на колата ти.Те са комплект с маншон и скоби и грез

Това са цените на дребно колега ако имаш още въпроси питай

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Наскоро си купих А3 TDI 98', и успях да му счупя палеца на ръчната :flipoff: , дай оферта как да корегирам тоя проблем :hilezh:

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E благодаря все пак, ще е голяма клизма.

Да те питам за моя тигър А3 TDI, помпа дюза с променлива геометрия на турбината е и мн се чудя за читаво масло и филтри (маслен и горивен).

Дай оферта ако не е проблем.

За маслото се чудя между 0W40 и 5W40, но кое е по подходящо не мога да преценя, държа на пълна синтетика, щото тоя мотор си му трябват свестни консумативи.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за масло мога да ти предложа като добър вариянт на Castrol TXT 5w40 това покрива това покрива спецификацията 505 за WV/Audi туба от 4лт мога да ти предложа на цена 95лв

за филтрите ми трябва да ми кажеш буквите на мотора на колата че има едни вид с различен филтър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей,

сигурно си писал за това което ще те питам и преди, но аз пак ще питам за да съм сигурен че инфото е актуално.

Какви читави предни дискове и накладки за Ауди 1.8 Т, 98 г. би могъл да предложиш и на какви цени?

Благодаря предварително.

Извинявай, от бързане забравих да спомена че става дума за А4. Ако ти е необходима още информация само кажи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комбинация за дискове и накладки която предлагам е дискове на Brembo и накладки ATE.

за твоята кола дисковете на Brembo са 90лв/бр а накладките ако са с датчик са 117лв ако са без датчки са 100лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...