Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега, искам да сменям предни дискове и накладки на Ауди 80 СС 1986 година DT двигател 1,6 бензин . Ако ти трябват още други данни казвай. Та колко ще струват и от къде трябва да дойда и да ги купя. Доколкото съм чел твоите препоръки за предпочитане е да са Brembo, АТЕ или каквото ти ми препоръчаш! Благодъря ти предварително !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега

Предните дискове мога да ти предложа слените вариянти.

На FERODO двата диска 39лв(дисковете са произведени от Brembo)

Брембо дискове нормални по 25лв

Има и Brembo MAX(от тези с нарезите които отвеждат водата от повърхността на диска и го почистват от феродо и разни други боклуци) те са по 31лв/бр

Това са нещарта колега имам ги постоянно налични така че само м исе обади и действаме

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zdravei trqbva mi trabichkata za vpryskvaneto na naftata v dyzite na AUDI A6 2.5 TDI 99g. na dqsnata glava srednata trabichka ! blagodarq predvaritelno !

Пиши на кирилица!!

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти мога да ти предложа на Topran което е най-разумния вариянт за тези тампони тъй като кмплект с лагерчето е 55лв а самия тампон е много добър.Иначе имам и на FEBI но там само тампона е 65лв и отделно ту трябва и лагерче което е още 20лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кантарчето за спирачките е 50лева колега има вариянт да се прати да Благоевград по куриер с наложен платеж.Ако искаш прати ми само рамата на колата ти на лично съобщение само да проверя с точност дали точно с това кантарче кара твоята

Колегата с амортесьорите:

Кажи поне коя година е колата, има ли quattro и с какъв мотор е!

Регулатор за диференциалното налягане????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега

За да мога най-точно да ти кажа твойто каре кое е трябва да ми кажеш колата има ли ABS и да ми дадеш рамата за да видя кое точно е и ще ти дам цена

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можеш ли да ми дадеш цена за това моторче за празен ход,някаде по на зад беше писал че твои причтел си взел за пасат за 40лв.А имаш ли снимки на това нешто че не знам какво прецтавлява или да ми кажеш къде се намира. Става въпрос за 100 2.0 16в аце 94г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Димо, искам да си купя хубави свещи за АВС. Ако можеш дай цена и адрес на магазините ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можеш ли да ми дадеш цена за това моторче за празен ход,някаде по на зад беше писал че твои причтел си взел за пасат за 40лв.А имаш ли снимки на това нешто че не знам какво прецтавлява или да ми кажеш къде се намира. Става въпрос за 100 2.0 16в аце 94г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти това моторче за ACE съм го проверявал преди и по спомен цената беше към 240лв на Bosch

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка ако говориш за надупчени дискове Brembo няма!

Мога да ти предложа Zimmermann само ако искаш надупчени

Иначе нормални си дискове има всякакви:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги трябва ми антенен усилвател за А4 моля пишете, който има излишен на ЛС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега за тях мога да ти съдейства за нови само.

Това обаче може да стане след четвъртък,че след малко заминавам по работа в Будапеща и няма да ме има няколко дни.Така че ако искаш обади ми се в петък най-добре ако не си свършил работа и ще видя какво мога да направя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и от мен Искам да питам за цените на предни дискове накладки предни и задни Номера на рамата е WAUZZZ8CZPA143809

Редактирано от ILIAG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...