Jump to content

Смяна на изгоряла крушка на задния ляв стоп


Silicon

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Вчера е качвам в колата си, запалвам си както си му е реда и гледам на дисплея съобщение "Rear left light" :hilezh: Отварям вратата, отивам отзад и гледам кушката на задния ляв стоп не свети.

Тъй като се сблъсквам за първи път с този проблем, искам да попитам къде в София могат да ми я сменят? Както и каква е крушката - мога ли да си я купя аз от някъде? Колко лева струва (крушка + смяна)?

Колата е Ауди А4 Б6 2.0 седан 2001г.

Благодаря предварително :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е особено трудно да отвориш кората отзад да махнеш предпазната пластмаса на стоповете , да свалиш крушката и да отидеш до най-близкият магазин и да си купиш същата . после процедурата е същата.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Вчера е качвам в колата си, запалвам си както си му е реда и гледам на дисплея съобщение "Rear left light" :( Отварям вратата, отивам отзад и гледам кушката на задния ляв стоп не свети.

Тъй като се сблъсквам за първи път с този проблем, искам да попитам къде в София могат да ми я сменят? Както и каква е крушката - мога ли да си я купя аз от някъде? Колко лева струва (крушка + смяна)?

Колата е Ауди А4 Б6 2.0 седан 2001г.

Благодаря предварително :(

Браво колега,разбрах че си се справил.Аз ти казах,че не е трудно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегим,появи ми се същия проблем,но с преден ляв мигач.Знаете ли дали е трудно да си сменя сам крушката ?Колата пак е А4 Б6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oъваря се багажника и има 2 тапички,съответно от лявата и от дясната страна.Отварят се и има болт в гнездото,кръстат.Развива се и се маха целия,след това стопа се издърпва навън.От там е вече лесно.След това първо се подпъхват едни гумени крачета за да легне стопа и се навива пак болта.

Ако съм пропуснал нещо ме поправете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...