Jump to content

Айде и мойте огледала заминаха


ATC

Recommended Posts

Снощи пред блока в Слатина ,мамицата им и на тоя дето си купи крадени(и дето си ги е поръчал)

Сега какво следва, ? ритник на пластмасата и при застрахователите или имаше някъде стъкла на добра цена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойто едното е заминало и ми казаха един магазин на Борово но още не съм ходил понеже нали са почивни дни.:D Утре ще проверя и ще ти кажа цена(мисля не повече от 20 лв),иначе чисто ново с нагревател 38 лв ж ауто плюс а в една морга питах втора употреба 30 лв.. тия хора парите ги нямат за нищо баси !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи пред блока в Слатина ' date='мамицата им и на тоя дето си купи крадени(и дето си ги е поръчал)

Сега какво следва, ? ритник на пластмасата и при застрахователите или имаше някъде стъкла на добра цена...[/quote']

Ако ти стават от Б4 да питам в моргата от където купих калниците? Ма пък ще ти излязат солено до Враца и обратно.

Иначе наистина е неприятно.Аз от 2 дни имам колата, а задната емблема нощес хвана пътя. Мислех че котка е минала покрай колата, защото алармата писна, и не видях никой, но явно е бил мачок на 2 крака на лов за емблеми :wink: Чудя се като го пипна дали на не му счупя 2 пръста преди да дойдат полицаите??? :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не са оригинални огледалата които ги гледах ! :wink: Иначе струват 10 лв и тях можеш да ги намериш във всички магазини на Авто Мания и Авто козметики и т.н.. Аз не бих си взел такова понеже много лъжат .. ще продължавам да търся оригинално.. !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси ще видим какво ще кажат застрахователите другата седмица, иначе разбрах че на новите които произвеждат оригинални им били по-слаби пластмасите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви една идея за частично предпазване :D С един комшия сме се разбрали и вечер си паркираме колите на една педя една от друга. Така достъпна е само едната страна на колата..... Все пак 50% си е цифра..... :D (Става дума при паркиране перпендикулярно на тротоара)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви една идея за частично предпазване :D  С един комшия сме се разбрали и вечер си паркираме колите на една педя една от друга. Така достъпна е само едната страна на колата..... Все пак 50% си е цифра..... :D  (Става дума при паркиране перпендикулярно на тротоара)

Е аз така си паркирам колата до тази на баща ми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не са оригинални огледалата които ги гледах !  :D  Иначе струват 10 лв и тях можеш да ги намериш във всички магазини на Авто Мания и Авто козметики и т.н.. Аз не бих си взел такова понеже много лъжат .. ще продължавам да търся оригинално..  !

колега а можеш ли да ми кажеш днес къде има такива магазини че утре ми предстои пътуване а без огледала е много кофти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви една идея за частично предпазване :flehan:  С един комшия сме се разбрали и вечер си паркираме колите на една педя една от друга. Така достъпна е само едната страна на колата..... Все пак 50% си е цифра..... :hallo:  (Става дума при паркиране перпендикулярно на тротоара)

Е аз така си паркирам колата до тази на баща ми

Само гледайте да не се разберете така с някоя комшийка че туко виж спре колата си една върху друга. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...