Jump to content

Помагайте че се побърках вече


Recommended Posts

Моля ако може да се поразчистат излишните коментари. Не беше това целта на темата. Мисля че има какво още смислено да се каже и би била полезна не само на мен, но не и с последните постове.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако искаш да ти е евтино и само да караш без да набиваш пари - взимай си една Астра 95-97 година с клима и двигател C16NZ (1,6 моно) - набии и една обикновенна газова и си свиркай. Поне ще ти стигнат парите - то таз за ремонти са жълти стотинки. Малко гние но това не е кой знае какво голямо перо. Отделно няма такъв нулев разход на газ - това е най-икономичния двигател. Давала ми е 6/100 извън града. Градско 9/100 максимум (Когато я карах в София) .Колата не става за мацки, но за предвижване е идеалната. Окачването е ЖЕЛЯЗО. Не се троши лесно, а пък частите са за без пари. Сега ще ме нападнат колегите но всичко това си е истина. Аз семейната Астра отдавна да съм я засилил някъде ако не беше толкова икономична и евтина за поддръжка. Бих я сменил само с една нова Фабиа или Киа Сеед но още малко трябва да се поработи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...