Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,колеги искам да питам информативно,защото колкото и да търсих никъде не мога да намеря инфо!Та Някой знае ли в София или поне България къде слагат и изобщо има ли някой който може да сложи ALS??

Пак предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми заради трещтялката първо,второ казах че ми трябва само инфо дали има някой който се занимава с това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво според теб е "ALS" ?

Е как какво е човека ти каза иска да му трещи яко :flipoff:

Иначе за протокола ето ти кратко ясно и сбито обяснение благодарение на колегите от rally-club.bg

*За намаляване на турбо-ефекта Тойота въведе т.н.”анти-лаг” система,която при частично или напълно затворена дроселова клапа държи в обороти турбокомпресора и той е в готовност за ефективна работа.Това се постига с подаване на повече гориво и запалването му при отворен изпускателен клапан,т.е. пред турбината.Това повишава температурата на газовете от 800 до 1100ºС и допълнително натоварва турбокомпресора.Температурата на изгорелите газове се контролира и при превишаване на определени стойности електронния блок за управление на мотора изключва “анти-лаг” системата.*

Редактирано от SUMISTA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как какво е човека ти каза иска да му трещи яко :flipoff:

....

Имам чувството, че човека си мисли за нещо друго (като пръскалки с бензин в генерацията :rotcol: ), та затова попитах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...