Jump to content

А4 2.5 ТДИ с чип или 330 XD E46


Recommended Posts

Колеги пускам темата тъи като с колега от форума имале различия относто изхода от гонката.Карам 2.5 тди 163 MULTITRONIC и от скоро съм с чип разбира се при SUMISTA,и имам чувството че ще го тресна bmw то!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ще паднеш лошо по нос...

Ще ти вземе старта още и после дори да си и малко по-бърз я го догониш, я не...

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре да започнем така . Имам колега със А4-ка 2.5 TDI със чип. Той найстина го кара като побеснял а колата върви предостатачно , аз лично на толкова бърза кола от малък клас не съм се возил. Наказва пободни бмв-та даже ония ден се дърпа със един Ванос 320i скъса му гащите на старта още и го остави в точка. Опреденело зависи и от шофьора изхода на тази битка но мисля че Бавареца няма шанс ако а4-ката е читава и здрава и добре поддържана както е в случая на моя колега. Като набие 2-ра незнае на къде да тръгне колата. Наказвал е не въжнъж бмв-та и мерцедеси от такъв клас даже и от по горен. Така че колега мисля че определено А4-ката ще дръпне при всякакви условия, карал съм го и всеки ден виждам какво прави това нещо Ще си остави предния мост някаде :respekt::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухххаахахах AudiS2-Fan, колега написал си страшни глупости....

Тва 330d върви много здраво и ще размаже Аудито като муха....

Така ще го точкова, че ще се чудиш кво е станало....

Между тоя умрял кон 320 Ванос и 330d , разликата е ОГРОМНА....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухххаахахах AudiS2-Fan, колега написал си страшни глупости....

Тва 330d върви много здраво и ще размаже Аудито като муха....

Така ще го точкова, че ще се чудиш кво е станало....

Между тоя умрял кон 320 Ванос и 330d , разликата е ОГРОМНА....

Колега ти некога карал ли си 2.5 с чип??? Разликата е огромна и не съм съгласен с теб никак дайе :owned:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм с 1.8Т преди да сложа чипа се пусках с едно Е46 купе 320д 2004 и то е 150к.с. и го бих с една кола разстояние а 330 би трябвало да върви МНОГО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече нямам търпение да си взема колата за да прескоча тая 330ка дизел хехе ... Какво толкова космическо открихте в няква 330ка дизел 184 коня ... 4х4 ... тва нещо си е прилично спряло ... даже, ако се отпусна мога да направя предположение, че на 1км гонка ще го бия с повече от 20-30 метра разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти некога карал ли си 2.5 с чип??? Разликата е огромна и не съм съгласен с теб никак дайе :owned:

Бухахахахахах стига тъпни ве! Ти карал ли си 330d! Ти ме попита, ще кажеш ебаси неземния самолет караш.....

Мухахах да бягаш с тоя душегуб, ама далече! Аре пуснете се, аз ще се смея после! Знам че след чипа ти се струва, че много върви душегуба, но

реалността е отчайваща..... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече нямам търпение да си взема колата за да прескоча тая 330ка дизел хехе ... Какво толкова космическо открихте в няква 330ка дизел 184 коня ... 4х4 ... тва нещо си е прилично спряло ... даже, ако се отпусна мога да направя предположение, че на 1км гонка ще го бия с повече от 20-30 метра разлика.

Нещата загрубяха :owned:

аз все пак съм за твоето Ауди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бухахахахахах стига тъпни ве! Ти карал ли си 330d! Ти ме попита, ще кажеш ебаси неземния самолет караш.....

Мухахах да бягаш с тоя душегуб, ама далече! Аре пуснете се, аз ще се смея после! Знам че след чипа ти се струва, че много върви душегуба, но

реалността е отчайваща..... :owned:

Абе и аз тва им разправям ма те друга песен пеят ;)

А тия легенди с чипа да с него върви подобаващо като за 2.5 с повишено налягане абстрахирам се от проблемите на мотора,но без чип върви доста зле определено стария петак 2.5 е по-корав и добър откъдето и да го погледнеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че на 1км гонка ще го бия с повече от 20-30 метра разлика.

Подкрепям преди 2 вечери едно такова от светофар до светофар права отсечка около 500 метра го разтегнах с кола и половина като се има в предвид че не съм куатро и старта ми е повече от плачевен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бухахахахахах стига тъпни ве! Ти карал ли си 330d! Ти ме попита, ще кажеш ебаси неземния самолет караш.....

Мухахах да бягаш с тоя душегуб, ама далече! Аре пуснете се, аз ще се смея после! Знам че след чипа ти се струва, че много върви душегуба, но

реалността е отчайваща..... :owned:

Гледам си сигурен в загубите ни ... измисли коефициент за гонка А4ката ми с чип и генерация срещу тази 330хд на 1км разстояние ... малко като еврофутбол да го направим. ;) Напиши коефициент ... да бия ... да бия с повече от 20м ... с повече от 30м ... с повече от 40м и така :) Аз ще си избера на какво да заложа ... може и на всичките да сложа по нещо ... може и други да се включат хехе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам си сигурен в загубите ни ... измисли коефициент за гонка А4ката ми с чип и генерация срещу тази 330хд на 1км разстояние ... малко като еврофутбол да го направим. ;) Напиши коефициент ... да бия ... да бия с повече от 20м ... с повече от 30м ... с повече от 40м и така :) Аз ще си избера на какво да заложа ... може и на всичките да сложа по нещо ... може и други да се включат хехе

Не лъжи имаш и филтър K&N нали аз ти го продадох

:owned::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

Ти къде видя да пиша, че ще паднеш ;)

И 1.8Т кво общо има с душегуба :owned:

Макар че ако е чипирана 3ката ще те озори здраво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти къде видя да пиша, че ще паднеш ;)

И 1.8Т кво общо има с душегуба :owned:

Макар че ако е чипирана 3ката ще те озори здраво :)

Ахххх чипирана това нещо ново ли е ще ми обясниш ли какво представлява

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е значи Оптимиста да измисли коефициенти... :owned: И да е чипирана си остава тежка със загуби ... и мисля, че не много бърз автомат. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше ме карате да идвам със шкодилака да ви ошамаря всичките с 1.8т + 330д то :owned:

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше ме карате да идвам със шкодилака да ви ошамаря всичките с 1.8т + 330д то :owned:

Ко ше се излагаш с тоя Шкодилак ве, ела с Дачията ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...