Jump to content

А4 2.5 ТДИ с чип или 330 XD E46


Recommended Posts

ше ме карате да идвам със шкодилака да ви ошамаря всичките с 1.8т + 330д то :owned:

Молим ти се - ела! За теб ще отложа слагането на чипа. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

чипирана=чипната ... както и да е ... не е важно това!!! А бе сега видех тоя кораб колко тежи ... 1620кила ихааааааааа ... тва 330хд значи е мноооооого мъртво. :owned: Та то е по-тежко с има няма 350 кила повече от А4ката ми ;) Имам преки впечатления от 530д Е60 218коня ... което беше с базови екстри ... демек и то около 1600кг ... и беше само на задно ... е па дооооста зле ... направо ви казвам пуска се с Голф 1.9 ТДИ 116 коня + чип ... да е станало около 150 коня Голфчето ... еми на 1км гонка БМВто си падна с едни 15-20 метра ... а пък с А4ката сигурно щях да му направя 50++ метра разлика на 1000м хехе А това 330хд някак си го виждам дори по-бавно от 530ката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Молим ти се - ела! За теб ще отложа слагането на чипа. :)

освен тоя чип дето ше изчакаш да го сложиш земи си и още един ...еййй така за зор заман :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надъхваш се, обаче точно тая Шкода ще те опляска позорно... :hilezh:

Някак си не върви да ме плашиш с 1.9TDI 150 к.с. и тем подобни :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mахо, Оптимиста е комби, автомат, малкия мотор, 4 х 4, т.е. на теория си пада от стоково 1,8 т. Това не пречи да се дръпнете и да се види доколко са верни каталозите и в каква кондиция са ви колите.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако смяташ че вървиш повече от 2.7TDI (180hp) след слагането на чип, може и да се опиташ с 330xd. Ако направите нещо задължително снимайте да видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е каква е тая Шкода сега ... каква е и какво и е правено за да си дам мнението ще ям ли пердах или нема да се давам :hilezh:

Амм нека kolio kioravoto prase си каже...

Имаше тема дето се продава! Към 200 коня е! 2.5 ТДИ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е са ква била шкодата ...душегуб е :hilezh:

аз кво да кажа е да кажат ошамарените от Калояново батки стартьори от форума :)

е върви върви , колко да върви ... не знам 2 пъти съм ошамарвал със зор 530Д ...тва вървене ли е?

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже е 1.4 ТДИ съвместно разработен с ТАТА...

Е тогава нема сми да хабим и газ даже...

Ако е 200+ к.с., ще се дръпнем за спорта, но първо да мушна чипа да не се излагаме :hilezh:.

Редактирано от MadFan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре фейслифтнато 330хд с ръчни скорости ще ошляпа всички драскачи в тази тема на Бояна.Просто Х3 автомат е висока 15ка ниска 16ка-204 коня със стептроник-онова е 170кила надолу.А най-големият драскач Максо го предизвиквам на гонка с Х3то на 400 на Бояна

Редактирано от werz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

е върви върви , колко да върви ... не знам 2 пъти съм ошамарвал със зор 530Д ...тва вървене ли е?

Тва кое 530d е ве? Нали нямаш предвид Е60 530d. Щот ко се пуснеш срещу него с душегуба, по нЕкое време ще тръгнеш да слизаш, щот ш ти се стори че си спрял. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

330д 184 коня ще те опляска лошо,не ме питаи от къде знам.Тоя мотор има 390 нм :hilezh:

Редактирано от mp5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва кое 530d е ве? Нали нямаш предвид Е60 530d. Щот ко се пуснеш срещу него с душегуба, по нЕкое време ще тръгнеш да слизаш, щот ш ти се стори че си спрял. :hilezh:

ти май искаш да дойда и теб да те ошамаря ? къде се намирате вий бе ...изостанала работа :):hilezh:

на тоя в 5цата хич не му се виждаше да съм спрял ..тоест постоянно бях спрел пред него/сегашно продължително време/ ... :)

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре фейслифтнато 330хд с ръчни скорости ще ошляпа всички драскачи в тази тема на Бояна.Просто Х3 автомат е висока 15ка ниска 16ка-204 коня със стептроник-онова е 170кила надолу.А най-големият драскач Максо го предизвиквам на гонка с Х3то на 400 на Бояна

Летящ на 400м ... или, ако искаш може от място ама на 1км... :hilezh: Х3то да не би да е по-бързо от Шкодата бе? И стига сега писа за други дизели ... коментираме 330хд 184 коня умреляче ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде следете развитието оттатък сега http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.ph...1434620#1434620 :):hilezh: ще стане интересно по някое време.да знаете че аз съм за бмв-то -и гледайте да не я предадете тая кутия от скутер с тия стартове,че тя и без чип си е паразитна а така още повече

Летящ на 400м ... или, ако искаш може от място ама на 1км... :hilezh: Х3то да не би да е по-бързо от Шкодата бе? И стига сега писа за други дизели ... коментираме 330хд 184 коня умреляче ...
до някое време беше 204коня бмв-то,сега от къде стана 184...още малко ще свалите нa 320d 136к Редактирано от batpepi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде следете развитието оттатък сега http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.ph...1434620#1434620 :hilezh::hilezh: ще стане интересно по някое време.да знаете че аз съм за бмв-то -и гледайте да не я предадете тая кутия от скутер с тия стартове,че тя и без чип си е паразитна а така още повечедо някое време беше 204коня бмв-то,сега от къде стана 184...още малко ще свалите нa 320d 136к

Къде е писано, че е 204 ... неговото си е от първите 330д ... 184 коня ... 2001г било...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браток дизела на доускорение или летящ старт е доста по добре от бензина на коли със сходни характеристики.Незнам дали си гледал Топ Гиар кадето сравняваха Опел астра ОПЦ 240 коня бензин с Опел астра 195 или 200 коня дизелче ГТЦ та там бензинката въпреки че е с 40 коня отгоре падна много злобно точно на доускорението,би само на 400 метра и то със смешна преднина от полувин кола.И там се базикаха че това дизелче върви колкото бензина ама гори 5 на 100.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...