Jump to content

Audi е вече най-предпочитаната луксозна марка


Stelian Kirchev

Recommended Posts

Стратегическият план на Audi да настигне и задмине своите германски конкуренти в лицето на BMW и Mercedes-Benz в продажбите е на път да се осъществи.

pid.272.jpg

http://testdrive.bg/tuning/read272.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау, колко е "грозна" А7-цата... мани!!! :hilezh: :hilezh: :flehan:

К'ви БМВ-та, к'ви Мерцедеси, бре... само ако мога да си пожелая да и пипнат малко решетката в серийната версия, че така малко ми е... кисела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау, колко е "грозна" А7-цата... мани!!! :hilezh::flehan::lol:

К'ви БМВ-та, к'ви Мерцедеси, бре... само ако мога да си пожелая да и пипнат малко решетката в серийната версия, че така малко ми е... кисела.

Нали искаше шестицата новата. Тя е със sladka решетка. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,

... продължаваш да пускаш смешни и еФтини рекламки на сайтчето, където пишеш статии. Дразнещо е. Поне препиши 2/3 от статията тук и остави линк да зяпаме снимки там или да допрочетем. Ако зависи от мен няма бял свят да видят подобни следващи твои теми.

Какво толкова не харесваш на темата Audi news? Да не би да се притесняваш, че някой ще пропусне да погледне там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако зависи от мен няма бял свят да видят подобни следващи твои теми.

Зависи бе баце. И си тотално прав. Кво му се обесняваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали искаше шестицата новата. Тя е със sladka решетка. :hilezh:

Ми аз нея си искам (A6-та, де). Просто ако на А7-цата и побутнат малко решетката, ще ми радва повече очето. Иначе, това си е кола за ергенчета, за нас - семейните комбита :)

П.С. И аз бих приветствал пускането на подобни теми да става в Ауди нюз. А и не виждам какъв е проблема колегите да ги местят там, очевидно, че така, с голи предупреждения не става. И малко е дразнещо постоянното натрапване на този сайт, верно е, колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет колега, много грубо да плюеш по труда на хората, иначе няма грижи да се публикуват в старата тема, но не е прегледно, кои за кое пише оплитат се коментари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж.... има си тема за тази цел. Измислено е вече. Просто се придържай към идеята и правилата.

Както искаш ме тълкувай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, обясни тогава...каква е връзката между снимки на Концепт Кар А7 и "Ауди е вече най-предпочитаната луксозна марка".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...