Jump to content

Търся по нова версия на MMI


Recommended Posts

Привет,

Ако MMI ми е 1200 (1.2.00), възможен ли е ъпдейт до 5507 без да се минава през по-ниска междинни версиии, има ли вероятност да се прецака нещо ?

Ако трябва да се мине през по-ниска версия, през коя ?

а6 4ф 2005 е модела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 345
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Привет,

Ако MMI ми е 1200 (1.2.00), възможен ли е ъпдейт до 5507 без да се минава през по-ниска междинни версиии, има ли вероятност да се прецака нещо ?

Ако трябва да се мине през по-ниска версия, през коя ?

а6 4ф 2005 е модела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Ако MMI ми е 1200 (1.2.00), възможен ли е ъпдейт до 5507 без да се минава през по-ниска междинни версиии, има ли вероятност да се прецака нещо ?

Ако трябва да се мине през по-ниска версия, през коя ?

а6 4ф 2005 е модела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

От версия на ММИ 1200 (1.2.00) мога ли да мина направо на последната 5570, има ли вероятност да се преебе нещо или трябва да мина през някаква междинка ?

а64ф 2005г. е колата.

Моля да не отговарят дървени философи, а само хора с опит ! :)

Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително е да минеш през по-стара версия.

Прочети темата от начало.

Няма кво да я чета, тва където ще ъпдейтва цял ден и ще го треперя, по-разумно е Поршетата да го направят :)/>/>

Благодаря за отговора.

п.с.

- 1 час четене на тема

- 2 часа запис на дискове минимум.

- купуване на дискове ...

- 5 часа мин в гаража на запален двигател

.... дай си 60-80лв. пий 1 кафе и си я вземи готова :)/>/>

Редактирано от S.Stoyanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че "Поршетата" ще ти свършат работа. Не им се занимава или просто незнаят как да го извършат чисто технически :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Преди малко ъпдейтнах до 5570 без никакъв проблем по описания от VessQ7 начин. Единствено 2ри диск уж го прочете и намери някакви модули, но не пожела да селектира никой от тях за даунлоад и съответно инсталиране след това, така че само диск 1 и 3 влезнаха в употреба. Процедурата отне около 45-50 мин с помотването и цъкане из менютата от любопитство.

Редактирано от kartal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте,

Искам да зарадвам бащата и да update-на firmware и картите на навигацията.

Прочетох и двете теми по въпроса - настоящата и тази за картите - Audi MMI 2G 2012. Това, което мисля, че ми трябва са няколко неща:

  • Някой услужлив колега с VAG кабел, за да "отключим" player-a в багажника;
  • Да видя коя е актуалната версия на MMI, за да определя дали ще ми трябва някой по-стар update или ще ми свършат работа трите диска от тази тема;
  • Да направя update (ще запиша дисковете на минимална скорост, ползвайки маркови CD+R)
  • Да се моля :) ;
  • Да запиша и най-новите карти (вече съм ги свалил от другата тема) на марково DVD+R и на минимална скорост;
  • И отново да се моля да не се бъгнат след няколко месеца, особено лятото.

Дали пропускам нещо? И дали ще се намери някой услужлив колега с VAG кабел, за да "отключим" плеъра? И евентуално да възстановим изгубени менюта в последствие?

От София съм!

Поздрави!

Редактирано от pipo334
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да направиш ъпдейта на фирмуера без да ти е нужно отключване на двд-то.

Благодарско, baba! Това е нещо, което не знаех. Значи update на MMI firmware се прави през CD player-a в централната конзола, така ли?

Все пак, някой услужлив колега с VAG кабел все още се търси, защото няма как да сложа DVD с новите карти по друг начин :)

ПП: Пропуснал съм да кажа, че колата е Q7 3.0 D от 2006 или 2007!

Редактирано от pipo334
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си. Истината е, че прочетох подробно цялата тема, но нарочно пропуснах задълбочено да прочета стъпките от описанието на колегата VessQ7 от това мнение. Принтирал съм си ги и ще ги следвам стриктно. Ще направя update-a, надявам се всичко да е ок.

Надявам се, все пак, да се намери някой с кабел, за да можем да ползваме и новите карти, което всъщност е целта на заниятието! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Само да кажа за тези от вас, които са с по-стара версия на MMI - няма такова нещо да се минава през междинни. Последната версия съдържа всички предишни. Смело ъпдейт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е европейска колата не ти трябва нищо освен 3те диска на MMI-a. Този четвъртия даже не знам за какво е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте , търся за Audi А5 MMI 2G Update 5570 (8K0 998 961 f?r MMI High 2G ), 3 диска са и са специално за А4/А5, пробвах 4L0 998 961 но не става за А5 .

Благодаря предварително .

Варна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблем - отказа ми навигацията. С 2013 съм на американка А8 версия на фирм - 4.1.40.

Работи вече близо година и изведнъж ме прати нейде в балкана около Берковица.

Рестартирах MMI 2G няколко пъти но не се оправя.

Дайте предложения.

ПП. Извадих и диска от навигацията - не се оправя.

Прилича ми на проблем с датчика на GPS.

Редактирано от ljlazarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност май не е GPS датчика - когато карам из града и до работа стрелката се движи в около 10 км радиус,

но не е на мястото което съм. Така че проблема остава.

Ще съм благодарен на всякаква помощ или предположения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...