Jump to content

проблем с усилването на Cncert, Chorus


asen_shishev

Recommended Posts

човека е коректен, аз се възползвах от услугите му, в момента нямам никакви проблеми с усилването на АУДИ CHORUS.

Благодаря ти Асене. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човека е коректен, аз се възползвах от услугите му, в момента нямам никакви проблеми с усилването на АУДИ CHORUS.

Благодаря ти Асене. :D

Kakwi pari4ki i kade se namira( sorka za ezika ama kompa nqam flex type ) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Здрасти колега. Каква е цената на услугата и възможно ли е да пратиш само платката а мой приятел е.техник да ми го смени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем да изпратя само платка. Има и файл с информация как се свързва. Лошото е че има няколко версии

на радиата и не знам на каква ше попаднеш. Проблем възниква при управление на комутатора Radio - Tape за

Chorus. В най-лошия случай, ако не се справиш няма да слушаш касета. Не забравяй, че ако радиото е с неизвестен код ще се наложи да се разкодира.

Цената на платките без монтаж е 20 лв за Chorus и 25 лв за Concert с управление на дисковете в багажника.

За повече инфорфмация: asen_shishev@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK, като реша да поръчвам, ще извадя Касетофона/Чорус/ да видя кой му е производителя и ще ти пиша мейл. Между другото, в кой град се намираш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а с монтаж е.....

+10

OK, като реша да поръчвам, ще извадя Касетофона/Чорус/ да видя кой му е производителя и ще ти пиша мейл. Между другото, в кой град се намираш?

София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

В петък бях при колегата Асен и ми ремонтира касетофона Audi Chorus. Сега нямам никакви проблеми с усилването и съм много доволен! Ако някой има проблеми с касетофона да не се чуди, а да се възползва от услугите на Асен. Цената която платих е 30 лв. Успех на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Захладня и радиото взе да прави проблеми. Утре го свалям и ще ти пратя на ЛС модела и адресът ми за да ми пратиш тази платчица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам тази тема да се закачи към важните защото касае страшно много съфорумници имащи този проблем,но уважаващи усилията на хората от Инголщад за уникалния звук на нашите Аудита!Защото последните ми питания за оригиналния процесор направо ми изправиха косата :unsure::):hilezh::lol::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...