Jump to content

Още Една Бегачка Се Роди В....


Recommended Posts

  • Отговори 137
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ония ден се возих в колата и само при подаването на газ на втора мускулите на врата ми не очакваха такова подаване на напрежение и прибрах подглавника рЕзко :blink: Представям си на по-голямо смачкване на газта,еле па онова купе ,черното, как требва да върви..???

Адаш,обещал си там да ме возиш,преди тва ше минем до тоалетна и ше си сложим яка ,от тия за счупен врат ,да съм подготвен! :flehan:

Вече знам какво искам за мойта кола,да я докараш на конете на червената :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Кога тва ония ден? Що не викна да го видим? :lol:

Сложете някво хубаво клипче на тая бегачка. Нещо като това.

Или като това

Редактирано от penmark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Според мен историята на драгрейсинга в България,може да бъде променена единствено от проекта на PROSPEED.....

Маняк тая кола не тъпа тенекия от сирене със голям турбо мотор. Това е една страхотна разработка виждал съм я на драга във сливен и бях доста развълнуван като я позагредах око знаеш само кво излъчване има .... А аз не харесвам б-4ки щот са големи ма тази небих я върнал ама като струва един човал пари B) колата е суперка тъй като я гледам на магистралата малко колички ще и се опънат и то коли за над 200000 лв за ково говрим изобщо повтарям това не е няква си драгаджийка това е нло....... Пък и на Слънчев бряг-Обзор незнам ква кола ще и изкарате да я бие.... ;););)B) освен AUDI: S-1 & 90 GTO.INSA ;) КОЛАТА СИ Е СУПЕР НЕ Я СРАВНЯВАИТЕ СЪС НЯКВИ ДРАГАДЖИИКИ.....................................................................

..просто е друг тип ей тая е стоикаджика със сигурност кефи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден я видях в Младост въпросната кола. Е на живо е няма такова нещо. Отново много :bia: и :bia:

Аз я карах и ми зе здравето как върви....и как спира! ;):bia::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я карах и ми зе здравето как върви....и как спира! :blink::blink::blink:
има си хас тя можели да се убуе със по малко от 18 цола :hilezh::hilezh::wall::wall::wall: Редактирано от auditeam
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я карах и ми зе здравето как върви....и как спира! :hilezh::wall::blink:

Щом ти го казваш кат се има предвид твойта как тегли тфа ше е страх.А оназ на майстора сигурно се кара с книжка за истребител :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ти го казваш кат се има предвид твойта как тегли тфа ше е страх.А оназ на майстора сигурно се кара с книжка за истребител :)

Малко шано снимки :):):):flipoff::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господин Банакиев е направил колата убедих се. :hilezh:

Айде и му пожелавам да направи едно много лошо и квдратно АУДИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...