Jump to content

Мигащ Климатроник


Minkooov

Recommended Posts

Здравейте!!!

Става въпрос за А4 1995г., климатроника е с двата дисплея, а проблема е че дисплеите мигат или работят когато си искат, въпреки това климатроника работи.Не мигат в синхрон с дупките по пътя, а по магистрала или път без дупки си свети. Предполагах че са разхлабени или зацапани букси, но 2 пъти ги обдухвах с компресор и си е все същото. Моля по-запознатите от мен да изкажат мнение ...ще съм много благодарен :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!!!

Става въпрос за А4 1995г., климатроника е с двата дисплея, а проблема е че дисплеите мигат или работят когато си искат, въпреки това климатроника работи.Не мигат в синхрон с дупките по пътя, а по магистрала или път без дупки си свети. Предполагах че са разхлабени или зацапани букси, но 2 пъти ги обдухвах с компресор и си е все същото. Моля по-запознатите от мен да изкажат мнение ...ще съм много благодарен :)

Когато взех моята диспея се виждаше само като се натисне леко отдолу... оказаха се студени спойки. Отиди при жичкаджия и питай дали може да го оправи, ако не може не му давай да пипа ;)

Моя незнам къде го оправиха. Тоя от автокъщата пое ангажимента да го оправи. Успех!

Редактирано от d`a`n`n`y
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имах същтия проблем и се оказа студена спойка вътре в самата кутия проблема ти и на теб е такъв отвори бялата кутия и погледни с лупа ще го видиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имах същтия проблем и се оказа студена спойка вътре в самата кутия проблема ти и на теб е такъв отвори бялата кутия и погледни с лупа ще го видиш

И аз имам подобен проблем,но се чудех дали да питам тук.След като е студено спойка ....какво трябва да извършим?Аз още от купуването имам проблем с така нареченото "мигане" и се чудя дали да не сменя целия блок от дисплея и бутоните на климатроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демонтирате си блоковете за управление на климатрониците и ги носите на някой читав ТВ техник или човек занимаващ се с електроника. Карате го да провери платката и пиновете на буксата за студени спойки.!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- добре не пипайте нищо. Занесете го човек, който малко отбира от това да го погледне, за да не давате пари напразно за нови табла :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за информацията...имам познат който се занимава електроника и като за начало ще му дам да го погледне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...